عیادت نماینده و فرماندار رضوانشهر از خبرنگار گیلانی
عیادت نماینده و فرماندار رضوانشهر از خبرنگار گیلانی

محمد مهدی مظفری فرماندار رضوانشهر به اتفاق نماینده مردم  شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، تعدادی از روسای ادارات و جمعی از خبرنگاران شهرستان از خانم مهتاب ره خبرنگار رضوانشهری که به دلیل بیماری در بستر می باشند عیادت نمودند. فرماندار رضوانشهر در این دیدار ضمن […]

محمد مهدی مظفری فرماندار رضوانشهر به اتفاق نماینده مردم  شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال ، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، تعدادی از روسای ادارات و جمعی از خبرنگاران شهرستان از خانم مهتاب ره خبرنگار رضوانشهری که به دلیل بیماری در بستر می باشند عیادت نمودند.

فرماندار رضوانشهر در این دیدار ضمن ابلاغ سلام و دعای خیر برای سلامتی این بانوی خبرنگار  ، خبرنگاران را چشم بینای مردم عنوان کرد و یادآور شد : خبرنگاران با همه دغدغه های خود تلاش می کنند تا حقایق جامعه را به گوش مردم و مسئولان برسانند و این امر به جایگاه والا و ارزشمند خبرنگار اشاره دارد و همه کسانی که خدمتگذاران مردم هستند و درک درستی از رسالت خبرنگار دارند ، به این امر کاملا واقف می باشند .  

ایشان با تبریک روز خبرنگار ادامه داد : شخصی در انجام رسالت خود موفق خواهد بود که در همه شرایط نگاهش به مسائل و دغدغه های اجتماعی باشد. مظفری از مهتاب ره به عنوان خبرنگاری یادکرد که با همه وجودش در راه اطلاع رسانی تلاش و کوشش می کند.

در ادامه دکتر حسن محمدیاری نماینده مردم شریف شهرستانهای تالش ، رضوانشهر و ماسال با بیان این که  خبرنگاران وظیفه مهم حفظ و حراست از اطلاعات و اخباری را برعهده دارند که به امانت در اختیار آنها قرار داده می شود اظهار کرد : این امر هم می تواند جایگاه خبرنگاران را ارتقا دهد و هم می تواند در راه شفاف سازی و اعتماد سازی تاثیر گذار باشد . وی با تاکید بر حمایت های مادی و معنوی از این خبرنگار بیمار رضوانشهری اظهار کرد : ما قدردان زحمات شما هستیم.