اختلاف بر سر پارک خودرو منجربه قتل جوان رودباری شد
اختلاف بر سر پارک خودرو منجربه قتل جوان رودباری شد

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از قتل جوان ۳۴ ساله رودباری خبر داد و گفت: قاتل ۲۷ ساله در صحنه جرم دستگیر شد.

به گزارش خزر فوری به نقل از ایسنا:سرهنگ مجید رسول زاده فرساد در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در شهر رودبار، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل درگیری اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران انتظامی ضاربان ۲۷ و ۳۴ ساله در محل دستگیر و جوان ۳۴ ساله که بر اثر ضربات چاقو به شدت مجروح شده بود توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متاسفانه فرد مجروح پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد، گفت: یکی از متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به قتل این جوان ۳۴ ساله رودباری اعتراف و علت نزاع را اختلاف بر سر پارک خودرو اعلام کرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران ناپذیر است.

  • نویسنده : فرید قربانی
  • منبع خبر : ایسنا