برنامه قطعی برق واحدهای تولیدی گیلان بار دیگر تغییر کرد
برنامه قطعی برق واحدهای تولیدی گیلان بار دیگر تغییر کرد

به گزارش خزرفوری به نقل از حکایت گیلان | ساعت کار قطعی برق واحدهای تولیدی استان گیلان بار دیگر تغییر و به یک بار در هفته کاهش پیدا کرد. دربرنامه جدید تنظیمی اداره توزیع برق با همکاری اداره های صمت و شهرک های صنعتی استان نحوه قطعی برق در شهرکهای صنعتی و همچنین واحدهای تولیدی […]

به گزارش خزرفوری به نقل از حکایت گیلان | ساعت کار قطعی برق واحدهای تولیدی استان گیلان بار دیگر تغییر و به یک بار در هفته کاهش پیدا کرد.

دربرنامه جدید تنظیمی اداره توزیع برق با همکاری اداره های صمت و شهرک های صنعتی استان نحوه قطعی برق در شهرکهای صنعتی و همچنین واحدهای تولیدی خارج از شهرک اعلام شده است.

در اطلاعیه جدید آمده است « به دنبال پیگیری های متعدد و در نهایت اخذ موافقت یک روز تعطیلی در هفته(از ساعت ۱۱ لغایت ۲۳ روزهای شنبه تا چهارشنبه ) برای مشترکین غیر فولادی مستقر در شهرک های صنعتی و صنایع بزرگ خارج از شهرک، جدول زمانبندی تعطیلی نوبتی به شرح فایل ذیل به منظور اطلاع رسانی و ابلاغ ارسال میگردد. شایان ذکر است ۵ مشترک فولادی (نورد فولاد گیلان، شمش انزلی، فولاد آناهیتا، فولاد امیرکبیر، فولاد پارس دیلم) طبق برنامه ریزی مکلف به رعایت سقف مصرف ابلاغی به صورت مستمر در تمام طول هفته برابر برنامه ریزی قبلی می باشند.»

پیش از این برنامه قطعی برق به مدت ۴۸ ساعت در هفته اعلام شده بود که با اعتراض واحدهای صنعتی به هشت ساعت تقلیل پیدا کرد که آن برنامه ریزی چند ساعت بیشتر دوام نیاورد و  بار دیگر به یک روز در هفته رسیده است.