دردسر مجدد تصمیم گیری های وزیر کار برای رئیسی!
دردسر مجدد تصمیم گیری های وزیر کار برای رئیسی!

خزرفوری به نقل از حکایت گیلان نوشت : سخنگوی دولت از دستور رئیس جمهوری به معاون اول برای بررسی درخواست‌های گروه‌هایی از بازنشستگان در خصوص میزان دریافتی آنان خبر داد. این بدین معنا است که بعد از نحوه پرداخت یارانه ها،  بازهم نحوه عملکرد وزیر کار منجر به دردسر و دوباره کاری برای شخص رئیس […]

خزرفوری به نقل از حکایت گیلان نوشت : سخنگوی دولت از دستور رئیس جمهوری به معاون اول برای بررسی درخواست‌های گروه‌هایی از بازنشستگان در خصوص میزان دریافتی آنان خبر داد. این بدین معنا است که بعد از نحوه پرداخت یارانه ها،  بازهم نحوه عملکرد وزیر کار منجر به دردسر و دوباره کاری برای شخص رئیس دولت شده است. 

 
علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت:«‌در پی درخواست‌های گروه‌هایی از بازنشستگان محترم درخصوص وضعیت دریافتی خود در سال جاری از رییس جمهور، آیت‌الله رئیسی به معاون اول دستور داد موضوع را با حضور نمایندگان بازنشستگان و سازمان تامین اجتماعی بررسی و پیشنهادات حمایتی خود را ارائه نمایند.»

گفتنی است نحوه افزایش پلکانی حقوق بازنشستگان با اعتراض فراوانی از سوی بخش عمده ای از آن ها مواجه شده است. در افزایش پلکانی افراد با حقوق پائین تر، افزایش دریافتی بیشتری نصیبشان می شود و بازنشستگان با حقوق بالاتر تنها ۱۰ درصد افزایش حقوق پیدا می کنند. چند روز پیش وزیر کار به عنوان مبدع این چنین تصمیم گیری آن را اطلاع رسانی کرده بود و روز گذشته نیز توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است و بعید است تغییر چندانی کند.

پیش از این نیز رئیسی دستور داده بود که در مورد نحوه پرداخت یارانه به معترضین  تجدیدنظر صورت بگیرد و اگر کسی اعتراضی دارد یارانه اش پرداخت شود. وزیر کار نیز اعلام کرد که کمک معیشتی به حساب معترضین پرداخت شده است، اما تا بررسی نهائی قابل برداشت نیست! اگر دولت همین فرمان جلو برود  همه دستورات وزارتخانه ها منجر به اعتراض و  تجدیدنظر سریع خواهد شد.