برتری پرگل داماش گیلان مقابل سردار بوکان ۹ نفره در بازی خارج از خانه
برتری پرگل داماش گیلان مقابل سردار بوکان ۹ نفره در بازی خارج از خانه

خزرفوری:داماش گیلان مقابل تیم میزبان کار راحتی در پیش داشت و خیلی زود با شوتی سرکش توسط پژمان نجات در دقیقه ۹ به گل رسید؛ سیامک علیزاده برترین گلزن داماشی‌ها در دقیقه ۱۶ اختلاف را به دو گل رساند.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از داماش یار، دو تیم فوتبال سردار بوکان و داماش گیلان در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته سوم از ساعت ۱۸:۸ در ورزشگاه خاتم‌الانبیاء بوکان به مصاف یکدیگر رفتند.

داماش گیلان با ترکیب عرفان قلعه‌نوعی، سهیل پوربخش، مهرام دامادی، امیرمحمد پورطالمی، پژمان نجات، سیامک علیزاده، مهرگان گلبرگ، سعید طالبی، مسعود نوری، آرمان شکوری و پویا توانایی وارد زمین شدند. ب

در سوی مقابل تیم فوتبال سردار بوکان به دلیل‌ عدم صدور کارت بازیکنانش با تنها ۹ بازیکن وارد زمین شد!

داماش گیلان مقابل تیم میزبان کار راحتی در پیش داشت و خیلی زود با شوتی سرکش توسط پژمان نجات در دقیقه ۹ به گل رسید؛ سیامک علیزاده برترین گلزن داماشی‌ها در دقیقه ۱۶ اختلاف را به دو گل رساند.

داماش گیلان در نیمه دوم بازی را با ضربان پایین‌تری آغاز کرد ولی این کاپیتان محمد غلامی بود که در دقیقه ۷۵ موفق شد سومین گل لاجوردی‌پوشان شهر باران را به ثمر برساند. غلامی دوباره در دقیقه ۸۲ مسابقه موفق به باز کردن دروازه میزبان شد تا برتری چهار بر صفر برای داماش گیلان به ارمغان بیاید.