ضرب و شتم پرستار بیمارستان منجیل توسط همراه بیمار
ضرب و شتم پرستار بیمارستان منجیل توسط همراه بیمار

دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به انتشار فیلم ضرب و شتم پرستار بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل در فضای مجازی توسط همراه یک بیمار گفت: از طریق قضائی به صورت جدی پیگیری می کنیم.

به گزارش خزرفوری : در پی ضرب و شتم یکی از پرستاران بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی گیلان ضمن محکوم کردن این اتفاق دردناک، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است:

از آغاز همه‌گیری ویروس منحوس کرونا کادر بهداشت و درمان خود را بی‌منت سپر بلای مردم سرزمین‌شان کردند تا همانند فرشتگانی بی‌بال مدافع سلامت آنان باشند.

هنوز خستگی شیفت‌های پیاپی و خسته‌کننده پیک‌های پشت همدیگر کرونا در کنار داغ از دست دادن عزیزان و همکاران‌شان از یادشان نرفته است که پنج‌شنبه شب در اتفاقی غم‌انگیز همراه یک بیمار با تصور اینکه پرستار بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل از بیمار وی بد رگ گرفته است وی را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد.

تصاویر این حادثه تلخ و غم‌انگیز آنقدر دردناک است که حتی تاب و توان مشاهده و بازنشر آن نیز وجود ندارد؛ به گونه‌ای که مدافع سلامت دیروز، اکنون با «تی» کف شور به نحوی مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد که تی از شدت ضربات در جان خسته پرستار بیمارستان ۳۱ خرداد، خم شده و دست این پرستار دچار شکستگی می‌شود و همراه بیمار در ادامه اقدام شرم‌آور دیگری همچون شکستن شیشه‌های بیمارستان را انجام می‌دهد.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن محکومیت این اتفاق مصرانه پیگیری‌های حقوقی و قضائی در خصوص این حادثه تلخ را انجام خواهد داد.