شناسایی و انهدام کانون‌ها و تیم‌های شورشی در گیلان
شناسایی و انهدام کانون‌ها و تیم‌های شورشی در گیلان

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به شناسایی، دستگیری و انهدام کانون‌ها و تیم‌های شورشی در استان گفت: انقلاب اسلامی با این هجمه‌ها بهم نمی‌ریزد بلکه قوی‌تر و مصمم به مسیر خود ادامه می‌دهد.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

سردار عبدالله‌پور امروز در همایش «جهاد تبیین در جنگ روایت‌ها» که ویژه فعالان رسانه‌ای استان در سالن اجتماعات لشکر عملیاتی سپاه استان برگزار شد، با اشاره به اغتشاشات اظهار کرد: ملت‌ ایران بارها ثابت کرده پای نظام و انقلاب ایستاده و همچنان هم می‌ماند نمونه آن را اخیرا بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی حماسی علیه اغتشاشگران شاهد بودیم.

وی گفت: برنامه‌ریزی دشمنان برای چند ماه آینده بود که فوت مرحومه مهسا امینی بهانه‌ای برای زودتر اجرا شدن برنامه‌های‌شان شد اما ملت ایران مانند صخره سخت مقابل توطئه‌های آنان ایستاد.

خزرفوری : عبدالله‌پور با بیان اینکه مشکل دشمنان با ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئله حجاب یا دین نیست بلکه آنان به دنبال تجزیه ایران هستند، افزود: انقلاب اسلامی با این هجمه‌ها بهم نمی‌ریزد بلکه قوی‌تر و مصمم به مسیر خود ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با اردوغان مبنی بر اینکه حفظ تمامیت ارضی خط قرمز ماست، بیان کرد: برخی کشورهای همسایه تلاش می‌کنند تا راه ارتباطی ایران با اروپا را قطع کنند ولی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حفظ تمامیت ارضی در جمهوری اسلامی خط قرمز این نظام بوده و با شدیدترین واکنش ایران مواجه خواهد شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه اغلب دستگیرشدگان حالت غیرعادی داشتند یا مصرف‌کننده گل بوده‌اند و هیچ سابقه سیاسی نداشتند و حتی از اراذل و اوباش شناسنامه‌دار هم نبودند، تصریح کرد: با تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی همه لیدرها و کسانی که به اموال مردم و دولت آسیب زدند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: از نظر امنیتی بر اوضاع مسلط هستیم. لیدرهایی که در سطح استان در این اغتشاشات حضور موثر داشتند و عامل بودند، دستگیر شدند؛ اغلب دستگیرشدگان از نسل جدید هستند.

عبدالله‌پور با اشاره به شناسایی، دستگیری و انهدام کانون‌ها و تیم‌های شورشی در استان گفت: بر اساس آمار ۳۹ درصد دستگیرشدگان علت حضور خود را تاثیرات رسانه‌های غربی و ۶۰ درصد آنها نیز علت حضور در اغتشاشات را هیجان حضور در صحنه عنوان کرده‌اند؛ در بین دستگیر شدگان از شهرها و استان‌های مختلف به چشم می‌خورند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بعد از انقلاب چنین فتنه‌ای با این حجم از ساماندهی در استان گیلان و کشور را نداشتیم، بیان کرد: آشوب‌ها و اغتشاشات اخیر درس‌هایی برای جمهوری اسلامی داشته و آن هم اتحاد و وحدت ملت ایران در مقابل تمامی حوادث بوده است.

وی با اشاره به نقش فضای مجازی و ابزار رسانه در هدایت آشوب‌ها، گفت: رسانه‌ها باید در عصر جنگ شناختی با جهاد تبیین نقش آفرینی کنند، لذا برای حفظ انقلاب از هیچ چیزی نترستید، انفرادی یا جمعی از انقلاب دفاع کنید.

انتهای پیام