شکایت فرزندان از مادر به اتهام شکنجه و آزار
شکایت فرزندان از مادر به اتهام شکنجه و آزار

به‌دنبال شکایت ۲دختر از مادرشان به اتهام شکنجه و کتک زدن آنها، زن میانسال بازداشت شد، اما ادعا کرد که بچه‌هایش دروغ می‌گویند و شکنجه‌ها کار شوهرش سابقش است.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

به گزارش خزرفوری به نقل از همشهری، تحقیقات در این پرونده عجیب از چند روز قبل با شکایت مردی در دادسرای جنایی تهران اتفاق افتاد.

وی به قاضی غلامحسین صادق‌زاده، بازپرس شعبه هفتم گفت: من و همسرم مدتی قبل با وجود داشتن ۲دختر ۱۱ و ۲۲ساله از یکدیگر جدا شدیم، اما به‌تازگی متوجه شده‌ام که او ‌بچه‌هایم را اذیت می‌کند. وی ادامه داد: آنطور که بچه‌هایم می‌گویند مادرشان آنها را کتک می‌زند و شکنجه می‌کند و جانشان در خطر است. با این شکایت، ۲دختر این مرد به دادسرا احضار شدند. آنها گفته‌های پدرشان را تأیید کردند و یکی از آنها آثار شکنجه‌های وحشتناکی را که روی بدنش وجود داشت به بازپرس نشان داد و گفت: حدود یک‌سالی می‌شود که مادرمان ما را شکنجه می‌دهد. او هر بار به بهانه‌های مختلف ما را کتک می‌زند و این اواخر نیز بدن ما را می‌سوزاند.

وی ادامه داد: او یک‌بار مرا در اتاق زندانی کرد و حدود ۳روز به من غذا نداد. حتی بعضی وقت‌ها که خواهر بزرگ‌ترم به خانه دوستش می‌رفت، مرا در خانه حبس می‌کرد و دست و پایم را به تخت می‌بست. اوایل می‌ترسیدیم به پدرمان حرفی بزنیم، اما این اواخر دیگر اجازه خروج از خانه و دیدن پدرمان را نمی‌داد تا اینکه یک روز قفل در را شکستیم، از خانه فرار کردیم، نزد پدرمان رفتیم و همه‌‌چیز را برای او تعریف کردیم. در ادامه تحقیقات، دایی بچه‌ها هم به دادسرا مراجعه کرد و حرف‌های آنها را درخصوص بدرفتاری مادرشان تأیید کرد.

همچنین مشخص شد مادر بچه‌ها رفتارهای عجیب‌تری هم دارد. او با وجود اینکه پس از مرگ پدرش ارثیه ۶میلیارد تومانی به وی رسیده بود، ‌در مترو و خیابان دستفروشی می‌کرد. در این شرایط بود که دستور بازداشت این زن صادر شد، اما او منکر شکنجه کردن دخترانش شد و همه‌‌چیز را گردن شوهر سابقش انداخت.

وی گفت: من می‌خواستم به‌زودی راهی دادسرا شوم تا از شوهر سابقم که بچه‌هایم را شکنجه می‌کند، شکایت کنم، اما او پیش‌دستی کرد و مرا گناهکار نشان داد. من یک مادرم و به هیچ عنوان دخترانم را شکنجه نمی‌کنم و ‌سوختگی‌ها کار من نیست و کار شوهرم است. وی ادامه داد: دخترانم و برادرم که حرف‌های آنها را تأیید کرده نیز دروغ می‌گویند.

برادرم از من کینه به دل دارد؛ چون پدرم سهم بیشتری از اموالش را به من بخشید و برادرم همیشه نسبت به این موضوع اعتراض داشت و ناراحت بود. حالا هم برای انتقام می‌خواهد مرا یک مادر شکنجه‌گر نشان بدهد.

این زن درباره دستفروشی‌اش نیز گفت: به‌نظرم هر کس باید روی پای خودش بایستد و برای به‌دست آوردن پول زحمت بکشد. با وجود اینکه به من ارث میلیاردی رسیده، اما اعتقادم این بود که خودم برای به‌دست آوردن پول کار کنم و زحمت بکشم.

با دستور بازپرس، این زن برای بررسی سلامت روانی به پزشکی‌قانونی معرفی شد. تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.