قدردانی از تلاش‌های صادقانه مجموعه‌ی نیرو‌های پلیس
قدردانی از تلاش‌های صادقانه مجموعه‌ی نیرو‌های پلیس

جمعی از وعاظ و روحانیان گیلان با حضور در فرماندهی انتظامی استان از تلاش‌های صادقانه و مدبرانه‌ی مجموعه‌ی نیرو‌های پلیس در اغتشاشات اخیر قدردانی کردند.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

به گزارش خزرفوری : در پی فروکش کردن فضای اغتشاش در جامعه، امروز جمعی از وعاظ و روحانیان گیلان با حضور در فرماندهی انتظامی استان از تلاش‌های صادقانه و مدبرانه‌ی مجموعه‌ی نیرو‌های پلیس در اغتشاشات اخیر قدردانی و بر لزوم کارکرد‌های فرهنگی برای پیشگیری از بازی جوانان و نوجوانان در زمین دشمن تاکید کردند.
فرمانده‌ی انتظامی گیلان در این نشست با تشریح عوامل شکل گیری و نحوه‌ی مواجهه‌ی پلیس با اغتشاشات اخیر و تعامل با مجموعه‌ی نیرو‌های مردمی و بسیج تاکید کرد: برغم نامهربانی‌های فراوانی که در بستر نقشه‌های دشمنان به مجموعه‌ی نیرو‌های انتظامی و پلیس شد، اما پلیس در بستر تعامل با مجموعه‌ی نیرو‌های مردمی و دلسوز، آرامش فضای جامعه را در راستای حفظ نظم و امنیت در دستور کار قرار داد و تلاش کرد با کمترین هزینه به جمع کردن فضای اغتشاش و ناامنی بپردازد.
سردار عزیزالله ملکی همچنین با استناد به منویات فرمانده کل قوا مبنی بر لزوم نقش آفرینی همگانی در عرصه‌ی جهاد تبیین و تشریح برنامه‌های دشمنان برای نسل جدید و جوان اضافه کرد: مجموعه‌ی دستگاه‌های فرهنگی و آموزشی می‌توانند با نقش آفرینی در عرصه‌ی آگاهی بخشی عمومی، بهترین حامی و یاور نیروی انتظامی در عرصه‌ی حفظ و ارتقاء امنیت اجتماعی باشند.
حجت الاسلام براتی مسئول جامعه‌ی وعاظ گیلان نیز در این نشست با قدردانی از تلاش‌های خستگی ناپذیر مجموعه‌ی نیرو‌های حافظ نظم و امنیت در اغتشاشات اخیر بیوژه نیرو‌های پلیس گفت:جامعه‌ی روحانیان و طلاب یاوران پلیس در عرصه‌ی فرهنگ سازی و جهاد تبیین اند و تلاش خواهند کرد بیش از گذشته در عرصه‌ی کارکرد‌های فرهنگی و بصیرتی به ایفای نقش بپردازند.
حجت الاسلام اسدی مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گیلان نیز در این نشست اغتشاشات اخیر را تجربه‌ی گران سنگی برای نیرو‌های دلسوز نظام اسلامی در راستای آسیب شناسی معضلات جامعه دانست و اضافه کرد: تجربه‌ی ۴۳ سال گذشته بوضوح نشان داده که پس از هر سختی و بحرانی، گشایشی در راه است که شالوده‌ی انقلاب اسلامی را دوام و قوام بخشیده و به نقش پذیری نسل جدید در مسیر تعالی جامعه‌ی اسلامی منتهی می‌شود.
در ادامه‌ی این نشست هر یک از روحانیان نظرات خود را در خصوص لزوم کارکرد‌های فرهنگی و بصیرتی در جامعه بویژه نسل جدید بیان کردند.