پیام محکومیت استاندار گیلان در پی حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ
پیام محکومیت استاندار گیلان در پی حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ

دکتر اسدالله عباسی با صدور پیامی حادثه تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ شیراز را محکوم کرد.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان در پیامی حادثه تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ را محکوم کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه تلخ و اسفناک شهادت و زخمی شدن جمعی از زائران حرم مطهر حضرت احمد بن موسی علیه السلام به دست تروریست‌های مزدور، پرده جدیدی از رذیلت دشمنان ملت ایران اسلامی را آشکار ساخت و ندای مظلومیت و اقتدار ملت شریف ایران، این بار در حرم مطهر شاهچراغ (ع) طنین انداز شد.
این تروریست‌های کوردل و مزدوران قسی‌القلب که به آسانی به روی شهروندان و زنان و کودکان بیگناه آتش می‌گشایند، ایادی همان مدعیان دروغگو و منافقند که این روز‌ها با ظاهر آراسته از حقوق بشر دَم می‌زنند.
جنایت تروریستی شیراز بیانگر اوج درماندگی و حقارت صحنه‌گردانان اصلی آن است که به خیال باطل خود گمان می‌کنند، می‌توانند ایران اسلامی را ناامن کنند.
به کوری چشم دشمنان، خون شهیدان مظلوم این جنایت، اتحاد و همبستگی مردم شریف ایران را بیش از پیش مستحکم و روسیاهی و ذلت را نصیب تروریست‌ها و حامیانشان خواهد کرد.
اینجانب بعنوان خدمتگزار مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان گیلان شهادت جمعی از هموطنان عزیز در حادثه اخیر را به محضر مقدس حضرت بقیه الله اعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب، مردم انقلابی و بصیر کشورعزیزمان بویژه استان فارس و خانواده‌های داغدار تسلیت عرض می‌کنم و صبر و سکینه الهی را برای آنان و علوّ درجات را برای این شهیدان مسألت می‌نمایم.
اسدالله عباسی
استاندار گیلان