وحدت، کلید حل مشکلات امروز جامعه است
وحدت، کلید حل مشکلات امروز جامعه است

فرمانده نیروی دریایی ارتش در رشت: ترفند‌های دشمن برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی از سال‌های گذشته تغییری نکرده و فقط شیوه آن تغییر کرده است.

خزرفوری : فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقر العلوم رشت با اشاره شهادت ناوسروان سرایداران و خانواده اش در حادثه تروریستی شاهچراغ گفت: این شهید والا مقام که پدر آرتین سرایداران است، ۳۰ سال در مناطق جنوب نیروی دریایی ارتش بدون کوچکترین چشم داشت صادقانه خدمت کرد.
امیر دریادار شهرام ایرانی وحدت را نقش کلیدی در حل مشکلات امروز جامعه دانست و افزود: ترفند‌های دشمن برای ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی از سال‌های گذشته تغییری نکرده و فقط شیوه آن تغییر کرده است.
وی با اشاره به معضلات فضای مجازی و استفاده دشمن از آن در هدف قرار دادن جوانان تصریح کرد: دشمن قسم خورده ایران اسلامی، ناامید از جنگ نظامی، هجمه هایش را برای نابودی فرهنگ ایرانی اسلامی و کمرنگ کردن اعتقادات و آرمان‌های جوانان ما بکار بسته و با دروغ پراکنی و جریحه دار کردن احساسات، ایمان جامعه را هدف قرار داده که به حول قوه الهی با اراده آهنین ملت این آرزو را به گور خواهد برد.
امیر دریادار ایرانی تصریح کرد: جهاد تبیین یکی از عرصه‌های مهم جریان حق و باطل است و حمایت مردم غیور ولایت مدار ایران اسلامی برای رسیدن به آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی امری واجب و ضروریست..
فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: اینکه امروزه نیروی دریایی ما با اقتدار در ۲هزار و ۵۰۰ کیلومتر دورتر از آب‌های ایران در برابر چشمان حیرت زده آمریکایی‌ها مشغول انجام ماموریت هستند نشان از دلاوری و ایمان و تفکر امروز جوانان ماست.