همایش بصیرت جهاد تبیین بسیج کارمندان گیلان
همایش بصیرت جهاد تبیین بسیج کارمندان گیلان

مسئول دفتر نهاد نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قدس گیلان : در حوزه فرهنگی باید همانند حوزه نظامی قدرتمند شویم.

خزرفوری : مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در نشست بصیرت جهاد تبیین بسیج کارمندان در حسینیه شاهد و ایثار رشت گفت: چالش‌های اخیر نظام اسلامی با وجود تبدیل‌شدن به یک قدرت منطقه‌ای قابل‌تأمل است و کشور در دوره‌های مختلف درگیر اختلافات سلیقه‌ای، راهبردی و مبنایی بوده که در میان این اختلافات مشکل اصلی به اختلافات مبنایی برمی‌گردد.
حجت‌الاسلام احسان الله محمدی با تأکید بر اینکه در اختلافات راهبردی مسئولان مبنای مشترکی با یکدیگر دارند، افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور رسالت‌ها و وظایف حوزه نسبت به گذشته تغییر کرده است چراکه موضوع کنار گذاشتن روحیه استکبارستیزی و تعامل با غرب به‌عنوان مباحثی جدی توسط برخی از افراد دنبال می‌شود.
وی با اشاره به اینکه دشمن از زخم‌ها و مشکلات داخلی سوء استفاده می‌کند، گفت: مسئولان باید زخم‌ها را درمان کنند تا دشمن از مشکلات سوء استفاده نکنند.
مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قدس گیلان افزود: دشمن تنها سخن از حمله نظامی می‌زند، ولی قدرت و شهامت مقابله با ملت ایران را ندارد.
حجت‌الاسلام احسان الله محمدی گفت : ما در حوزه فرهنگی باید، چون حوزه نظامی قدرتمند شویم و جوانان باید با فرهنگ دینی آشنا شوند.