امام جمعه رشت: فضای مجازی تریبونی برای مخالفان نظام
امام جمعه رشت: فضای مجازی تریبونی برای مخالفان نظام

آیت الله فلاحتی: رسانه‌های مجازی پایگاه دشمن در اغتشاشات اخیر است.

خزرفوری : ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در دیدار با اساتید دانشگا‌ها که امروز در مصلی امام خمینی رشت برگزار شد گفت: فضای مجازی این روز‌ها تبدیل به تربیونی برای مخالفان نظام شده است که بسیاری از سلبریتی‌ها و افراد معلوم الحال در آن به راحتی علیه نظام و انقلاب فعالیت می‌کنند.

آیت الله فلاحتی افزود: انقلاب محصول تلاش روحانیان انقلابی و مبارز و دانشجویان متعهد و ارزشی است و این روز‌ها نیز این دو گروه باید با همه توان از ارزش‌ها و آرمان‌های این کشور حمایت کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه دشمن در صدد تفرقه اندازی بین مردم، مسولان و در واقع نظام است گفت: اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان انقلابی باید دقت کنند در نقد و تحلیل هایشان خودزنی نکنند، ما باید ضعف هایمان را بپذیریم و برای علاج آن اقدام کنیم و این‌ها نیاز به گفتگو و تعامل دارد.

در این نشست اساتید دانشگا‌های گیلان هم در صحبت هایشان بر گفتگوی سازنده با جوانان، استقرار کرسی‌های آزاد اندیشی در دانشگاهها، نقد سازنده مدیران، شناخت و قبول ضعف‌ها و تلاش بر حل آنها، مقابله با مدیران رانت خوار، معرفی مدیران انقلابی و سالم و ارتقاء سطح زندگی جوانان تاکید کردند.