عمده ترین مشکل متقاضیان مسکن ملی در گیلان چیست؟
عمده ترین مشکل متقاضیان مسکن ملی در گیلان چیست؟

مدیر امور مسکن گیلان، وضعیت مسکن ملی استان در کشور را حالت متوسط دانست و افزود: طبق گفته بیشتر متقاضیانی که آورده اولیه را تکمیل نمی‌کنند، دلیل نیاوردن این مبلغ ۴۰ میلیون تومانی نداشتن پول است.

خزرفوری به نقل از ایسنا : حسین کشاورز در گفت و گویی درخصوص وضعیت طرح مسکن ملی گیلان در کشور اظهار کرد: در گیلان ۲۶ هزار نفر برای اخذ مسکن ملی ثبت نام کرده‌اند، اما فقط ۷۰۰۰ نفر آورده اولیه را تکمیل کرده اند.

وی با بیان اینکه هر چقدر متقاضیان بیشتری آورده اولیه را تکمیل کنند پروژه ساخت مسکن ملی در استان سرعت بیشتری به خود می گیرد، افزود: طبق گفته بیشتر متقاضیانی که آورده اولیه را تکمیل نمی‌کنند، دلیل نیاوردن این مبلغ ۴۰ میلیون تومانی، نداشتن پول است.

کشاورز تصریح کرد: ساخت مسکن ملی راهکاری موثر برای خانه دار شدن اقشار کم درآمد است و امیدواریم متقاضیان برنامه ریزی هایی داشته باشند تا هرچه سریع تر میزان این آوررده ها افزایش یابد.

مدیر امور مسکن اداره کل راه و شهرسازی گیلان گفت: گیلان در بحث مسکن ملی از استان های بالا و پایین جدول نیست و در وسط جدول قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: احتمال ثبت نام از متقاضیان جدید مسکن ملی مشخص نیست و فعلا افرادی که آورده خود را نمی‌خواهند تکمیل کنند با افراد دیگر ثبت نام شده جایگزین خواهند شد.

انتهای پیام