جان باختن یک دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تصادف رانندگی
جان باختن یک دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تصادف رانندگی

برخورد یک خودروی سواری و وانت نیسان صبح امروز در ابتدای جاده رشت – تهران یک کشته و ۴ مجروح برجای گذاشت.

خزرفوری : رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان گفت: در پی وقوع حادثه رانندگی در جاده رشت – تهران و برخورد سوای پژو پرشیا با وانت نیسان ، ۳ گروه فوریت‌های پزشکی اورژانس گیلان به محل حادثه اعزام شدند.

دکتر جمشید محمدی افزود : در این حادثه یکی از سرنشینان پژو پارس که جوانی حدود ۲۰ ساله است بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان باخت.

 وی گفت: ۲ سرنشین دیگر این خودروی سواری  و راننده و سرنشین وانت جان باختن یک دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تصادف رانندگینیسان هم مجروح و پس از اقدامات درمانی اولیه نیرو‌های اورژانس، به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شدند.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: ۳ حادثه دیده تصادف رانندگی امروز در جاده رشت – تهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند.

بر اساس اعلام این دانشگاه ، در این تصادف آرمین کیانی دانشجوی رشته پزشکی در دم جان باخت و امیررضا برزگر دانشجوی رشته پزشکی و محمدرضا حاتمی دانشجوی رشته دندانپزشکی مجروح شدند که در حال حاضر در بیمارستان پورسینای رشت تحت مداوا قرار دارند.

دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام کرد : سعید سلیمانی و عرفان پاشایی راننده و سرنشین وانت نیسان بعد از مداوای سرپایی مرخص شدند.

سرهنگ امیر طالبی رئیس پلیس راهور گیلان حرکت خلاف جهت خودروی پژو پارس را علت این حادثه رانندگی  اعلام کرد.

شهرام مومنی رئیس آتش نشانی رشت گفت : گروه عملیاتی آتش نشانان شهر رشت هم جسد دانشجوی فوت شده و دانشجوی مجروح را که در پژو پارس گیر کرده بودند از خودرو خارج کردند.