دومین مصاف ملوان با مس در یک هفته اخیر
دومین مصاف ملوان با مس در یک هفته اخیر

تیم فوتبال ملوان بندر انزلی در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال فردا با تیم مس کرمان دیدار می‌کند.

خزرفوری : از هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس تیم ملوان بندر انزلی از ساعت ۱۴ فردا در کرمان با تیم مس این شهر مصاف می‌دهد.
ملوان در ۴ دیدار سخت اخیرش، هیچ باختی را متحمل نشده و با ۱۱ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارد.
قوی سپید انزلی بعد از شکست مقابل پرسپولیس در تبریز مقابل تراکتور قرار گرفت و توانست با کسب نتیجه تساوی، آن میدان سخت را ترک کند.
آن‌ها سپس در خانه، دیدار معوقه با فولاد خوزستان را انجام دادند و به برد بزرگ و شگفت انگیزی برابر شاگردان نکونام دست یافتند و از قعر جدول فاصله گرفتند و مقابل سپاهان اصفهان سومین مدعی، موفق به کسب امتیاز شدند و در روزی که موقعیت‌های خوبی به این تیم دادند، بازنده میدان نبودند.
شاگردان مازیار زارع هفته گذشته نیز نمایش خوبی برابر مس رفسنجان از خود به جا گذاشتند و توانستند مقابل یکی از پر مهره‌ترین تیم‌های لیگ آن هم در بازی خارج از خانه این تیم را متوقف کنند.
نکته جالب توجه کلین شیت ملوانی‌ها برابر سپاهان و مس رفسنجان بوده که آماری جالب توجه برای آن‌ها که به تازگی به لیگ برتر بازگشته اند، محسوب می‌شود.
حال باید به انتظار بازی فردا ماند و دید که شاگردان مازیار زارع در دومین بازی خارج از خانه و در تقابل با تیم مس کرمان که بعد از تیم ملوان با ۱۰ امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارند موفق به کسب امتیاز خواهند شد و یا این تیم میزبان است که با پیروزی در این مسابقه رتبه خود را سرو سامانی می‌دهد؟!