ملوان بندرانزلی میزبان نفت مسجد سلیمان در جام حذفی
ملوان بندرانزلی میزبان نفت مسجد سلیمان در جام حذفی

دیدار‌های مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فردا با انجام ۷ مسابقه پیگیری خواهد شد و در این روز تیم ملوان بندر انزلی به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان می‌رود.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج فارس، تیم‌های ملوان بندر انزلی و نفت مسجد سلیمان از ساعت ۱۴ فردا در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران این شهر به مصاف هم می‌روند.
این دو تیم هفته گذشته در آخرین بازی دور رفت لیگ برتر در انزلی به مصاف هم رفتند که ملوان یک بر صفر پیروز شد. البته اشکش سرمربی نفت مسجد سلیمان نسبت به شرایط زمین مسابقه و همچنین سفر پرماجرا و خسته کننده تیمش به انزلی گلایه‌های زیادی داشت. 
اما بازی فردای جام حذفی شاید در شرایط مناسب تری برای هر دو تیم برگزار می‌شود، چون دیگر احتمالا خبری از زمین پر از آب (چیزی شبیه استخر واترپلو!) در ورزشگاه نخواهد بود و کاروان نفت مسجد سلیمان هم برای سفر به شمال کشور با تجربه‌تر شده‌اند و می‌دانند چطور به موقع در شهر محل برگزاری حاضر شوند.
نکته جالب‌ تر اینکه هر دو تیم در لیگ برتر در منطقه خطر هستند البته ملوان ۵ هفته است شکست نخورده است و آخرین باخت این تیم در هفته دهم مقابل پرسپولیس بود، اما نفت مسجد سلیمان با ۳۵ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد و آخرین برد این تیم در هفته پنجم لیگ مقابل نفت آبادان رقم خورد و بعد از آن دیگر نفت روی خوش به خود ندید و با شکست‌های پرگل به قعر جدول لیگ چسبید. 
ملوان در جام حذفی در کارنامه اش قهرمانی این جام هم دیده می‌شود و نسبت به نفت با تجربه‌ تر است.