فتنه اقتصادی نیز با بصیرت مردم خنثی می شود
فتنه اقتصادی نیز با بصیرت مردم خنثی می شود

امام جمعه موقت رشت، بدخواهان نظام و ملت در بازار طلا و سکه و ارز اخلال ایجاد می کنند تا معیشت مردم را دچار تنگنا کنند، اما این فتنه نیز با بصیرت مردم و تدابیر رهبر انقلاب و عمل جهادی مسئولان خنثی می شود.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : حجت الاسلام والمسلمین احمد طیبی امروز، ۱۲ اسفند ماه در خطبه های نماز جمعه شهر رشت، با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت با سعادت امام عصر(عج)، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در راستای مهدویت و ظهور حرکت می کند و یکی از آرمان های خود را تمدن سازی اسلامی برای زمینه سازی حکومت منجی عدالت گستر قرار داده است.

وی با بیان اینکه دشمنان با ماهیت انقلاب اسلامی مشکل دارند، افزود: ۴۴ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و در این سال ها با انواع و اقسام دشمنی ها و توطئه ها و فتنه انگیزی های دشمنان مواجه بودیم، اما بصیرت ملت ایران همه نقشه های شوم را یکی پس از دیگری ختثی می کند.

امام جمعه موقت رشت، با اشاره به شناخت دشمن از نقاط ضعف و قوت جمهوری اسلامی، عنوان کرد: هدف دشمن در جنگ نرم زیر سوال بردن دستاوردها و بزرگنمایی مشکلات است.

حجت الاسلام طیبی، مقابله با فرهنگ مهدویت را در دستور کار دشمنان اسلام و انقلاب دانست و بیان کرد: مهدویت برای امت اسلام قدرت آفرین است و لذا دشمن می خواهد مهدویت را دچار شبهه کند و منجی مد نظر خود را به نسل جوان ارائه دهد و آنان را از مسیر توحید دور سازد.

وی جنگ اقتصادی را حربه دیگر دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی دانست و یادآور شد: بدخواهان نظام و ملت در بازار طلا و سکه و ارز اخلال ایجاد می کنند تا معیشت مردم را دچار تنگنا کنند، اما این فتنه نیز با بصیرت مردم و تدابیر رهبر انقلاب و عمل جهادی مسئولان خنثی می شود.

امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه ملت ایران پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی آن یعنی امام زمان(عج) می سپارند، خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری انقلاب ولایتمداری است.

وی در ادامه ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را گرامی داشت و افزود: نقش جوانان در تمدن سازی اسلامی بسیار بارز و اثرگذار است و لذا جوانان ما باید به تاسی از اهل بیت(ع) برای دفاع از دین و قرآن وارد میدان شوند و از دستاوردهای انقلاب تا عصر ظهور حراست و پاسداری کنند.

حجت الاسلام طیبی همچنین به طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت در سطح کشور اشاره کرد و گفت: اجرای کامل این طرح ملی موجب تحول در منابع طبیعی کشور و استان می شود و امیدواریم شاهد دستاوردهای غرس یک میلیارد نهال باشیم؛ البته فرهنگ منابع طبیعی نیز باید در جامعه نهادینه شود و مردم خودشان حافظ انفال الهی باشند.

انتهای پیام