دستگیری ۱۷ مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال گیلان
دستگیری ۱۷ مخل امنیت در چهارشنبه آخر سال گیلان

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به امنیت مطلوب استان در چهارشنبه آخر سال، گفت: شب گذشته ۱۷ نفر از مخلان نظم و امنیت و عوامل ایجاد مزاحمت برای شهروندان گیلانی توسط پلیس دستگیر شدند.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، ضمن ابراز رضایت از وضعیت امنیتی گیلان در چهارشنبه آخر سال، امنیت اجتماعی را یکی از اصلی‌ترین نیازهای جوامع بشری در توسعه، پیشرفت و سلامت اجتماعی قلمداد و نقش شهروندان در تثبیت امنیت و تحقق جامعه مردم محور را بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: با تدابیر و تمهیدات صورت گرفته توسط پلیس و سایر دستگاه‌های مربوطه چهارشنبه سوری امسال بدون مشکل حادی سپری شد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس از مردم و برای مردم است و تحت هیچ شرایطی اجازه ایجاد ناامنی و مزاحمت برای شهروندان را به افراد مخل نظم و امنیت نخواهد داد تصریح کرد: شب گذشته ۱۷ نفر از مخلان نظم و امنیت و ایجاد مزاحمت برای شهروندان گیلانی توسط پلیس دستگیر شدند.

ملکی با اشاره به کشف بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار انواع مواد محترقه عنوان کرد: در این راستا ۳۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در ادامه از مجروحیت ۱۳۰ گیلانی بر اثر آتش بازی‌های شب چهارشنبه آخر سال برابر آخرین آمار دریافتی از مرکز فوریت‌های پزشکی خبر داد و تصریح کرد: دو نفر توسط عوامل اورژانس در محل مداوا و ۱۲۸ نفر نیز برای روند درمان در بیمارستان بستری شدند.

انتهای پیام