ورود پرحجم مسافران نوروزی؛ ۱۰ فوتی و ۱۳۰ مصدوم در تصادفات جاده‌ای گیلان
ورود پرحجم مسافران نوروزی؛ ۱۰ فوتی و ۱۳۰ مصدوم در تصادفات جاده‌ای گیلان

رئیس پلیس راه گیلان از فوت ۱۰ نفر در سوانح رانندگی در محورهای این استان خبر داد و گفت: تعداد ۱۳۰ نفر در تصادفات جاده‌ای گیلان مصدوم شدند.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : سرهنگ جاور صفاری شامگاه دوشنبه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران، اظهار کرد: گیلان به جهت ظرفیت‌های گردشگری جزو استان‌های گردشگرپذیر کشور به شمار می‌رود.

وی از ترافیک سنگین و روان در محورهای اصلی گیلان خبر داد و افزود: به جهت حضور مسافران نوروزی در محورهای ورودی و خروجی استان گیلان، تردد در این محورها سنگین و روان گزارش شده است.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ترافیک سنگین و پرحجم محور آزادراه قزوین- رشت در محدوده منجیل به رودبار، بیان کرد: بر اساس نقشه‌ها و داده‌های آماری تردد در محدوده منجیل به رودبار با ترافیک سنگین و پرحجم در جریان است.

صفاری از ورود بیش از یک میلیون خودروی مسافران نوروزی به گیلان خبر داد و اضافه کرد: این تعداد خودروهای مسافران و گردشگران نوروز از ابتدای نوروز تاکنون وارد گیلان شدند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، شاهد افزایش ۱۴ درصدی ورود مسافران به استان هستیم.

وی از ورود ۹۵ هزار خودرو در شبانه روز گذشته به گیلان خبر داد و افزود: در شبانه روز گذشته ۱۰۴ هزار خودرو از گیلان خارج شدند.

رئیس پلیس راه گیلان از فوت ۱۰ نفر در سوانح رانندگی در محورهای این استان خبر داد و اضافه کرد: تعداد ۱۳۰ نفر در تصادفات جاده‌ای گیلان مصدوم شدند.

صفاری با تاکید بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، تصریح کرد: رانندگان و مسافران در هنگام رانندگی از سرعت و سبقت غیرمجاز در محورهای گیلان بپرهیزند.