حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر در تعطیلات نوروزی با قطار گیلان جا به جا شدند
حدود ۵۱ هزار و ۵۰۰ نفر در تعطیلات نوروزی با قطار گیلان جا به جا شدند

مدیرکل راه آهن شمال۲ گفت: از بیست و سوم اسفندماه سال گذشته تا پانزدهم فروردین ماه در مجموع ۱۰۰ هزار و۸۵۱ مسافر با ناوگان ریلی راه آهن شمال ۲ سفر کردند.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری به نقل از ایرنا : غلامحسین ولدی پنجشنبه در گفت و گویی با بیان اینکه روزانه ۲ رام قطار در تعطیلات نوروزی مسافران را از رشت به سمت تهران و مشهد و یا بالعکس جا به جا می کردند، گفت: از یکصدهزار مسافر جا به جا شده توسط ناوگان ریلی راه آهن شمال ۲، ۵۱ هزار و ۴۰۴ نفر مسافران رشت و ۴۹ هزار و ۴۴۷ نفر مربوط به استان قزوین بوده است.
وی یادآور شد: نوروز امسال به طور متوسط ۷۷.۵ درصد ظرفیت ناوگان ریلی راه آهن شمال۲ تکمیل بود.
حوزه استحفاظی اداره کل راه‌آهن شمال٢ از خروجی ایستگاه هشتگرد در استان البرز شروع و ضمن در برگرفتن تقریبا تمام خطوط ریلی استان قزوین به ایستگاه رشت می رسد. ادامه این مسیر در آینده به بندانزلی و آستارا ختم خواهد شد.
این محور در حال حاضر شامل ۱۰ ایستگاه آبیک، زیاران، کهندژ، قزوین، سیاه‌چشمه، کوهین، لوشان، رستم‌آباد، سراوان و رشت می‌باشد که از این میان ایستگاه‌های قزوین، رشت و لوشان ایستگاه‌های تشکیلاتی بزرگ محسوب می‌شوند.