۱۷ زندانی جرایم غیرعمد زندان آستارا در انتظار کمک خیران
۱۷ زندانی جرایم غیرعمد زندان آستارا در انتظار کمک خیران

فرماندار بندر آستارا اعلام کرد: با کمک ۱۴ میلیارد تومانی خیران ، این زندانیان آزاد و به آغوش خانواده‌های خود بازمی گردند.

به گزارش خزرفوری

فرماندار بندر آستارا در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد با اشاره به پیشگام بودن خیران در همه ایام سال به ویژه ماه مبارک رمضان، گفت: در حال حاضر ۱۷ زندانی جرایم غیرعمد با ۱۴ میلیاردتومان محکومیت مالی در زندان آستارا دوران حبس را سپری می‌کنند که در صورت کمک خیران آزاد شده و می‌توانند زندگی آرامی را در کنار خانواده خود بگذرانند.

عنایت رضایی پور با اشاره به لزوم کاهش آسیب‌های اجتماعی با ایجاد اشتغال و کم شدن تعداد زندانیان مالی، افزود: باید از فرصت توسعه زیرساخت‌ها و پیشرفت در شهرستان آستارا برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری استفاده شود.

یاسر همدمی دادستان عمومی و انقلاب آستارا هم در این مراسم گفت: هم اکنون ۱۷ زندانی جرایم غیرعمد و مالی در زندان آستارا در انتظار دستان پرسخاوت خیران شهرستان هستند تا بار دیگر زندگی آرام و با نشاطی را در کنار خانواده و جامعه تجربه کنند.

وی با قدردانی از کار خداپسندانه خیران در کمک به آزادی این زندانیان ، افزود : سال گذشته ، خیران شهرستان آستارا و انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان ، ۲ میلیارد تومان به ستاد دیه گیلان اهدا کردند و با این مبلغ اهدایی ۴۴ زندانی جرایم غیرعمد از زندان این شهرستان آزاد شدند.