دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس
دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در پیام مشترکی، از مردم استان برای حضور پرشور در راهپیمایی روزجهانی قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین دعوت کردند.

به گزارش خزرفوری

متن پیام مشترک آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و دکتر اسدالله عباسی استاندار به شرح زیر است: 

 بسم الله الرحمن الرحیم
آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که با تدبیر هوشمندانه معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شد، روزی متعلق به خداست که مسلمانان را یاری کرده است.

روز قدس به عنوان میراث گرانبهای امام خمینی (ره)، روزیست که مردم ستمدیده فلسطین شاهد حمایت با شکوه آزادی خواهان جهان و سردادن فریاد آزادی قدس شریف از چنگال دژخیمان و ظالمان کودک کش سیه‌رویِ تاریخ هستند.

روز جهانی قدس روز اعلام انزجار و نفرت مسلمانان جهان از خوی شیطانی و روحیه سلطه‌گری رژیم صهیونیستی است و حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس، تجلی مبارزه حق علیه باطل و عدل در مقابل ظلم است.

مردم عزیز و با بصیرت ایران اسلامی و گیلان سرافراز، اکنون پس از گذشت ۴۴ سال از پیام معمار کبیر انقلاب اسلامی در ۱۶ مرداد سال ۱۳۵۸ و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، به ندای امام راحل عظیم الشأن و رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفته و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را همگام با دیگر آزادیخواهان دنیا محکوم می‌کنند.
جمهوری اسلامی ایران در راهبری جهان علیه رژیم نامشروع صهیونیستی نقش برجسته‌ای دارد و روز جهانی قدس موجب تقویت انتفاضه مردم مظلوم فلسطین و احیای جبهه مقاومت اسلامی شده است.

با اعتقاد راسخ به تحقق وعده الهی “پیروزی جبهه حق علیه باطل”، با مقاومت جبهه اسلامی و اختلافات و شکاف داخلی رژیم جنایتکار صهیونیستی، زمان اضمحلال و نابودی این رژیم نامشروع نزدیک‌تر شده است.

بدین وسیله از همه مردم ولایتمدار و سرافراز گیلان دعوت می‌کنیم همراه و همگام با امت اسلامی با حضور با شکوه خود در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان یاوه گویی دشمنان اسلام و قرآن زده که بی شک ناامیدی سران رژیم کودک‌کش و اشغالگر قدس را به همراه خواهد داشت.
 
                             رسول فلاحتی                                                             اسدالله عباسی

          نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت                                       استاندار گیلان