اعلام محدودیت ترافیکی ۲۹ فروردین، روز ارتش در رشت
اعلام محدودیت ترافیکی ۲۹ فروردین، روز ارتش در رشت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از اعلام محدودیت‌های ترافیکی برای برگزاری مراسم ۲۹ فروردین ماه همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی در رشت خبر داد.

به گزارش خزرفوری

سرهنگ امیر طالبی گفت: همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی به منظور اجرای هر چه باشکوه‌تر رژه ۲۹ فروردین، محدودیت‌های ترافیکی در محدوده خیابان‌ها و مسیر‌های منتهی به محل برگزاری مراسم با ۱۸ تیم خودرویی، ۱۰ گشت موتوری و ماموران پیاده در شهرستان رشت اجرا می‌شود.
وی گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی برای روان‌سازی ترافیک و انجام هر چه بهتر این مراسم محدودیت‌های ترافیکی را در بلوار شهید احمدزاده از بوستان ملت تا حد فاصل میدان کودک اعمال می‌کند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان افزود: محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۲۱ روز ۲۸ فروردین در مسیر‌های میدان کودک – بلوار شهید احمدزاده – بلوار شهید انصاری و بلعکس، خیابان امین ضرب – کوچه شهید علی‌محمدی به سمت تقاطع شهید احمدزاده، میدان شهید نوری هریس – بوستان ملت و کلیه کوچه‌های منتهی به امین ضرب و کوچه شهید علی‌محمدی به طرف تقاطع شهید احمدزاده شروع می‌شود و توقف هرگونه وسیله نقلیه در این خیابان از ابتدا تا پایان مراسم ممنوع است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه پلیس با استفاده از جرثقیل وسایل نقلیه پارک شده در مسیر‌ها اعلامی را جابجا می‌کند، تصریح کرد: انتظار می‌رود رانندگان وسایل نقلیه‌ای که معمولا در این مسیر‌ها پارک می‌کنند از محل دیگری استفاده کنند تا این مراسم باشکوه‌تر و مطلوب‌تر از سنوات قبل برگزار شود.