۱۱ عامل نزاع دسته جمعی در منطقه حمیدیان رشت دستگیر شدند
۱۱ عامل نزاع دسته جمعی در منطقه حمیدیان رشت دستگیر شدند

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۱۱ نفر از عاملان نزاع دسته‌جمعی که با عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد باعث اخلال در نظم عمومی در منطقه حمیدیان شهرستان رشت شده بودند، خبر داد.

به گزارش خزرفوری

به گزارش پایگاه خبری پلیس به نقل از سردار “حسین حسن ‌پور” در پی نزاع دسته‌جمعی، عربده‌کشی و قدرت‌نمایی با سلاح سرد و اخلال در نظم و آسایش عمومی توسط تعدادی از اراذل و اوباش در منطقه حمیدیان شهرستان رشت و نارضایتی شدید شهروندان در این خصوص، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی پس از اقدامات فنی و با اشرافیت اطلاعاتی ۱۱ نفر از عاملان این درگیری را شناسایی و آنها را دستگیر کردند، افزود: از این افراد ۲ قبضه سلاح گرم و تعدادی سلاح سرد کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان علت درگیری را قدرت‌نمایی عنوان کردند، افزود: همه آنها با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و روانه زندان شدند.

سردار حسن‌پور در پایان با هشدار به مخلان نظم و امنیت عمومی تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقرای نظم و امنیت در جامعه است و اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی است و پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.