نشست هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد در رشت
نشست هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و ۱۵ خرداد در رشت

نماینده ولی فقیه در گیلان: امتیاز بزرگ انقلاب و ما رهبری پیامبر گونه امام راحل (ره) بود.

به گزارش خزرفوری

 نماینده ولی فقیه در گیلان در نشست هماهنگی سالگرد ارتحال امام خمینی رحمت الله علیه و ۱۵ خرداد ، گفت: امام خمینی رحمت الله علیه پیامبر گونه زندگی کرد، پیامبر گونه جامعه را هدایت کرد و پیامبر گونه انقلاب کرد، و این، رمز ماندگاری انقلاب ماست.

آیت الله فلاحتی افزود: امام راحل علاوه بر تمام ویژگی‌های شخصیتی ، عالم و حکیم بود و سخنانش در عین سادگی بسیار عمیق بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه هنوز شخصیت امام خمینی آن طور که باید و شاید به خصوص برای نسل جوان شناخته نشده است ، گفت : باید از فضای مجازی برای شناخت شخصیت امام که زنگ بیداری را در جهان اسلام به صدا در آورد استفاده کنیم.

استاندار گیلان هم در این نشست گفت : تولید محتوا با خلاقیت و نوآوری در زمینه شناخت شخصیت امام خمینی رحمت الله باید در اولویت کار‌های اهالی تبلیغات و رسانه باشد.

دکتر اسدالله عباسی افزود : در سالگرد ارتحال امام باید خدمات و کار‌هایی که برای نظام انجام شده با زبان ساده و درست گفته شود تا مردم به نظام و انقلاب دلگرم شوند.

حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری رییس شورای تبلیغات اسلامی گیلان هم در این نشست گفت: ۲ موضوع را دشمنان این روز‌ها در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند یکی فراموشی مناسبت‌های انقلاب و دیگری ایجاد شبه در باره شخصیت و بیانات امام خمینی رحمت الله علیه است و روشنگری و ایجاد بصیرت در این زمینه رسالت سنگینی است که بر دوش اهالی تبلیغات و رسانه و همه مسولان است.