اسیدپاشی به زن متاهل، برای رد خواسته شرم آور یکی از اعضای فامیل!
اسیدپاشی به زن متاهل، برای رد خواسته شرم آور یکی از اعضای فامیل!

مرد شرور وقتی در خواسته شرم‌آورش از یک زن متأهل قاطعانه جواب رد گرفت، دسیسه‌ای اسیدی طراحی کرد. در این سناریوی اسیدپاشی این فرد با اجیر کردن ۲ مرد صحنه تکان‌دهنده‌ای را رقم زد و چهره زنی را از او ربود.

به گزارش خزرفوری

به نقل ار روزنامه ایران، مرد شرور وقتی در خواسته شرم‌آورش از یک زن متأهل قاطعانه جواب رد گرفت، دسیسه‌ای اسیدی طراحی کرد. در این سناریوی اسیدپاشی این فرد با اجیر کردن ۲ مرد صحنه تکان‌دهنده‌ای را رقم زد و چهره زنی را از او ربود.

فریاد‌های سوختم سوختم زنانه

ساعت ۹:۳۰ دقیقه جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه فریادهای سوختم سوختم زنانه‌ای همه محله مهرویلای کرج را پر کرد و شاهدان دیدند زن جوانی با جیغ و داد به اطراف می‌دود و کمک می‌خواهد.

اسیدپاشی مرد شرور

با گزارش این حادثه وحشتناک، مأموران پلیس وارد عمل شدند و در تحقیقات میدانی دریافتند در این حادثه یک زن جوان ۴۱ ساله مورد حمله افراد ناشناس که صورت‌شان را با نقاب سیاه پوشانده بودند، قرار گرفته است و خیلی زود زن جوان با کمک اهالی محل با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

بازداشت مرد اسیدپاش

در حالی که زن جوان در بیمارستان تحت مداوا قرار داشت، عملیات تحقیقات جنایی پلیس از همان دقایق اولیه شروع شد و در تحقیقات اولیه مشخص شد از مدت‌ها قبل این زن یک مزاحم داشته که از او خواسته‌های شرم‌آوری داشته است.

بنابراین، این فرد به نام فریدون به‌عنوان نخستین مظنون پرونده بازداشت شد و این در حالی بود که فریدون سعی داشت خودش را در ماجرای اسیدپاشی بی‌اطلاع معرفی کند اما ساعتی بعد به‌دنبال بازجویی‌های فنی، فریدون ناچار لب به اعتراف گشود و راز درون سینه‌اش را فاش کرد.

انگیزه مرد اسیدپاش

این متهم در اظهاراتش مدعی شد وقتی درخواستم را به این زن گفتم و با جواب رد روبه‌رو شدم با اجیر کردن دوستم و خواهرزاده‌ام تصمیم گرفتم از وی انتقام بگیرم.
سپس با خرید یک دبه اسید، از خواهرزاده‌ام خواستم ترک موتور دوستم بنشیند و پس از تعقیب زن جوان در یک فرصت مناسب اقدام به اسیدپاشی کند.

دستگیری متهم دوم ساعتی بعد

سرهنگ حکمت شجاعی سرپرست پلیس آگاهی استان البرز در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار «ایران» گفت:
متهم بعدی این پرونده انتقام‌جویانه نیز ساعتی بعد از دستگیری متهم اول با تلاش کارآگاهان جنایی البرز دستگیر شد. این متهم که ۶۲ ساله و دوست متهم اصلی پرونده است در اظهاراتش مدعی شد که فریدون او را فریب داده، من فقط راننده موتورسیکلت بودم. او قرار بود به خاطر این ماجرا به من ۳میلیون تومان پول بدهد که آن را هم نداد و بعد بازداشت شدم.

دستگیری اسیدپاش ۸ ساعت بعد در عملیات فرا استانی

سرهنگ شجاعی درباره دستگیری پسر جوانی که اسید را روی زن پاشیده است نیز گفت: این متهم که به محض اجرای نقشه از استان گریخته و به سنندج رفته بود در یک عملیات اطلاعاتی و غافلگیرانه در این استان دستگیر شد.این پسر جوان که ۲۳سال سن دارد، مدعی شد دایی‌اش او را گمراه کرده و از او خواسته است که روی این زن اسید بپاشد. او می‌گفت، این زن به او ضربه بزرگی زده و درصدد انتقام است.

سرپرست پلیس آگاهی استان البرز گفت: این زن پاکدامن ۴۱ ساله که در برابر خواسته‌های شوم و پلید این مرد متأهل پاسخ رد داده ، هدف انتقام او قرار گرفته است.
وی درباره وضعیت حال این زن گفت: او هم اکنون در بیمارستان تهران بستری شده و تحت عمل جراحی قرار دارد و خوشبختانه صورت زن جوان کمتر دچار سوختگی شده و بیشتر سایر اعضای بدن او سوخته است.

گفت‌و‌گو با طراح اصلی اسیدپاشی که به خاطر وسوسه شیطانی دست به کینه‌جویی تلخی زده است

چند سال داری؟

۴۴سال.

شغلت چیست؟

کلیدساز هستم.

چرا بازداشت شدی؟

به خاطر اسیدپاشی.

چرا این کار را کردی؟

حماقت و وسوسه.

از کجا این زن را می‌شناختی؟

از دوستان خانوادگی‌مان بود.

چه شد که تصمیم گرفتی اسید بپاشی؟

این زن مورد علاقه‌ام بود، حماقت کردم.

چطوری نقشه‌ات را اجرا کردی؟

با اجیر کردن دوستم و خواهرزاده‌ام از آنها خواستم وقتی این زن از خانه‌اش خارج می‌شود روی صورتش اسید بریزند.

الان که این کار را انجام داده‏ای چه احساسی داری؟

پشیمانم و از خودم بیزارم.