چالش دوباره آقای گل محبوب پرسپولیس در رشت
چالش دوباره آقای گل محبوب پرسپولیس در رشت

آقای گل محبوب پرسپولیسی ها که پیش از این نیز با سپیدرود تجربه صعود به لیگ دسته اول را در کارنامه دارد، بار دیگر هدایت سرخپوشان رشتی را عهده دار شده و چالش صعود دیگری را در ذهن دنبال می کند.

به گزارش خزرفوری

مراسم معارفه فرشاد پیوس سرمربی جدید سپیدرود در فصل جدید فوتبال ایران با حضور جمعی از مسئولان ورزشی و اجتماعی شهر رشت و استان گیلان، بازیکنان و کادرفنی و هواداران باشگاه سپیدرود برگزار شد.

 در مراسم معارفه جهانبخش آرمان مدیرکل محترم ورزش و جوانان گیلان، مهیار سماکچی و سیدحسین رضویان از اعضای شورای شهر رشت، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، حامد یوسفی مالک باشگاه سپیدرود حضور داشتند.

در این مراسم به ترتیب آقایان رادنی دیدار، جهانبخش آرمان، حامد یوسفی، حسین رضویان و فرشاد پیوس در ارتباط با قدمت و رییشه و شرایط فعلی باشگاه و لزوم صعود به لیگ دسته اول و دورنمایی فصل جاری سخنرانی کردند و در ادامه ویدیویی نوستالژیک و احساسی در ارتباط با قدیمی‌ترین تیم گیلان زمین و صعود تاریخی سپیدرود با فرشاد پیوس پخش شد و در آخر با اهدای پیراهن شماره ۱۷ سپیدرود به فرشاد خان آقای صعود و گرفتن عکس دست جمعی هواداران با سرمربی محبوب سپیدرود مراسم به پایان رسید.