بررسی گزینه مدیرعاملی تامین اجتماعی کشور یا کلنگ زنی شعبه صومعه سرا؟
بررسی گزینه مدیرعاملی تامین اجتماعی کشور یا کلنگ زنی شعبه صومعه سرا؟

به گزارش خزرفوری صبح امروز در حالی صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای آنچه «کلنگ زنی شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا و بازدید از چند واحد تولیدی» عنوان شده است، وارد گیلان شد که براساس گمانه‌زنی‌ها، این سفر بی‌ارتباط با زمزمه‌های انتصاب استاندار گیلان به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور نیست. […]

به گزارش خزرفوری

صبح امروز در حالی صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای آنچه «کلنگ زنی شعبه تامین اجتماعی صومعه سرا و بازدید از چند واحد تولیدی» عنوان شده است، وارد گیلان شد که براساس گمانه‌زنی‌ها، این سفر بی‌ارتباط با زمزمه‌های انتصاب استاندار گیلان به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور نیست.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان که با توجه به ارزیابی‌های موجود، شانس چندانی برای کسب آرای مردم برای حضور در انتخابات مجلس نداشت، این روزها به نظر می‌رسد خود را برای ریاست سازمان تامین اجتماعی آماده می‌کند.

شاید بد نباشد حال که جناب وزیر کار به گیلان آمده است، به پای درد دل مردم و کارگران و صاحبان صنایع این استان بنشیند تا ارزیابی مناسب‌تری داشته باشد برای انتصاب مدیرعامل بزرگ‌ترین سازمان بیمه‌ای و درمانی کشور که با احتساب خانواده‌های بیمه شدگان، نزدیک به ۴۲ میلیون ایرانی را تحت پوشش قرار داده است.

به نظر می‌رسد این سفر نیز همچون سفر سایر وزرا به گیلان، «به نام مردم، به کام مسئولان» است و خروجی ملموس و قابل توجهی برای مردم گیلان نخواهد داشت.