گازدار کردن حداقل ۱۰۰ روستا تا پایان سال
گازدار کردن حداقل ۱۰۰ روستا تا پایان سال

به گزارش خزرفوری عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز گیلان امروز در آئین تجلیل از اصحاب رسانه از گازرسانی به ۱۵ روستای گیلان در هفته دولت امسال خبر داد و اظهار کرد: برخورداری گاز در گیلان به ۹۷.۱ درصد رسیده است. وی به افزایش برخورداری گاز در گیلان به ۹۸ درصد تا پایان سال خبر […]

به گزارش خزرفوری

عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز گیلان امروز در آئین تجلیل از اصحاب رسانه از گازرسانی به ۱۵ روستای گیلان در هفته دولت امسال خبر داد و اظهار کرد: برخورداری گاز در گیلان به ۹۷.۱ درصد رسیده است.

وی به افزایش برخورداری گاز در گیلان به ۹۸ درصد تا پایان سال خبر داد و افزود: تمام تلاش شرکت گاز گیلان رساندن نعمت گاز به روستاهای بالای ۲۰ خانوار با قابلیت گازرسانی است.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان از گازدار کردن حداقل ۱۰۰ روستا تا پایان سال آینده خبر داد و گفت: شرکت گاز در صدد است تا با رساندن گاز به مناطق کم‌برخوردار، محرومیت را از چهره روستاها بزداید.

جمال نیکویی با اشاره به طرح گاز رسانی در شهرستان شفت، خاطرنشان کرد: ۲ روستای بابارکاب و طالقان در این شهرستان در هفته دولت امسال برق‌دار می‌شوند و گازدار شدن روستای امامزاده ابراهیم این شهرستان نیز تا پایان امسال تعیین تکلیف می‌شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از خبرنگاران و به صورت ویژه خانواده زنده یاد اسدی، تجلیل و تکریم شد.