جلوه های بصری ورودی های شهر رشت ارتقا می یابد
جلوه های بصری ورودی های شهر رشت ارتقا می یابد

شهردار رشت با تاکید بر ضرورت ایجاد الگوهای استاندارد در مبادی ورودی این شهر، بیان کرد: جلوه های بصری ورودی های شهر رشت با ایجاد المان ها، زیبا سازی و ارتقا می یابد.

به گزارش خزرفوری

رحیم شوقی امروز یکم شهریور ۱۴۰۲ در دیدار غلامعلی نیک فهم مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان که با حضور علیرضا زارع مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری و همچنین نمایندگان انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقلی و رانندگان برون شهری برگزار شد، اظهار کرد: ایستگاه راه آهن، فرودگاه و ترمینال‌های مسافری از معابر اصلی شهر محسوب می‌شوند.

وی محیط ترمینال‌ها را نخستین و آخرین جایگاهی عنوان کرد که شهروندان هنگام ورود و خروج به شهر با آن مواجه می‌شوند و افزود: الگوهای استانداردی وجود دارد که باید برای رفاه حال شهروندان در ترمینال‌ها ایجاد شود.

شهردار رشت با تاکید بر ضرورت ایجاد الگوهای استاندارد در مبادی ورودی این شهر، بیان کرد: جلوه‌های بصری ورودی‌های شهر رشت با ایجاد المان ها، زیباسازی و ارتقا می‌یابد.

نمایندگان انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقلی و رانندگان برون شهری رشت نیز در جلسه مذکور مشکلات، دغدغه‌ها و خواسته‌های خود را بیان کردند.