سرعت زیاد راننده پژو ۲۰۶ در جاده رشت به تهران ۳ قربانی گرفت
سرعت زیاد راننده پژو ۲۰۶ در جاده رشت به تهران ۳ قربانی گرفت

به گزارش خزرفوری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان اعلام کرد: برخورد پژو ۲۰۶ با عابر پیاده و نیسان وانت پارک شده در حاشیه جاده رشت- تهران سه کشته بر جا گذاشت.سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بامداد امروز در پی گزارش تصادف سواری پژو ۲۰۶ با یک عابر پیاده در ابتدای جاده […]

به گزارش خزرفوری

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان اعلام کرد: برخورد پژو ۲۰۶ با عابر پیاده و نیسان وانت پارک شده در حاشیه جاده رشت- تهران سه کشته بر جا گذاشت.
سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بامداد امروز در پی گزارش تصادف سواری پژو ۲۰۶ با یک عابر پیاده در ابتدای جاده رشت -تهران به سامانه ۱۱۰ پلیس، مأموران پلیس راهنمایی و رانندگی سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران پلیس و گروه‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری پژو به علت سرعت غیرمجاز با عابر جوانی، برخورد و پس از آن به دلیل ناتوانی در کنترل خودرو، با نیسان وانت پارک شده در کنار جاده برخورد می‌کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با اشاره به کشته شدن عابر، راننده و سرنشین پژو ۲۰۶، تصریح کرد: کارشناسان پلیس بی احتیاطی راننده پژو در رانندگی با سرعت بالا را علت ناتوانایی وی در کنترل وسیله نقلیه تشخیص دادند.

سرهنگ طالبی سرعت غیر مجاز وسایل نقلیه را از مهم‌ترین دلایل حوادث رانندگی عنوان کرد و ادامه داد: شهروندان هنگام رانندگی به قوانین رانندگی توجه کرده و از سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند.