دستگیری هفت نفر از عاملان نزاع در خمام
دستگیری هفت نفر از عاملان نزاع در خمام

به گزارش خزرفوری سرهنگ باقر رجبی ویسرودی، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز مجموعه انتظامی، اعلام و اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد قانونی می‌کند. وی با بیان اینکه در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی […]

به گزارش خزرفوری

سرهنگ باقر رجبی ویسرودی، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز مجموعه انتظامی، اعلام و اظهار کرد: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد قانونی می‌کند.

وی با بیان اینکه در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری بین چند نفر در یکی از محلات شهر خمام، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: پلیس پس از حضور در آدرس اعلامی هفت نفر از عاملان اصلی این نزاع را شناسایی و دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمام با اشاره به اینکه متهمان علت درگیری را مزاحمت همسایگی عنوان کردند، گفت: این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.