طهمورث عمو پور همچنان در نقش روابط عمومی
طهمورث عمو پور همچنان در نقش روابط عمومی

به گزارش خزرفوری به گزارش خزر فوری امروز وزنه بردار گیلانی که در تیم ملی کشتی از قزوین اعزام شده بود افتخار افرینی کرد و قهرمان مسابقات جهانی وزنه برداری در عربستان شد به یکباره سیل تبریکات و ژست غرور گرفتن در مسئولین استان گیلان زنده شد.طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار یکی از این تبریک […]

به گزارش خزرفوری

به گزارش خزر فوری امروز وزنه بردار گیلانی که در تیم ملی کشتی از قزوین اعزام شده بود افتخار افرینی کرد و قهرمان مسابقات جهانی وزنه برداری در عربستان شد به یکباره سیل تبریکات و ژست غرور گرفتن در مسئولین استان گیلان زنده شد.
طهمورث عموپور فرماندار شهرستان رودبار یکی از این تبریک گویندگان بود به طوری که در متن پیام به افتخار آفرینی این خود ساخته هیچ اشاره ای نمی کند بلکه طوری قلم می چرخاند که انگار او بوده که تا به امروز از این جوان حمایت کرده است.
اما باید این سوال را پرسید آیا تا به امروز میر مصطفی را از نزدیک دیده اید؟ آیا میدانید علت اعزامش از قزوین چیست؟ آیا از حقوق نگرفته ۳ ماه قبل از اعزامش خبر دارید؟
اگر جواب سوالات بالای شما از آگاهی شما باشد که چه بسا مرگ بر فرمانروایی که از حال فرمانبران خود خب دارد و کاری نمی کند رواست. اگر هم جواب این سوالات را نمی دانید که باید به شما تبریک گفت بابت شغل جدیدتان که فرمانداری را ول کرده اید و فقط به نشر اخبار و گفتن پیام تسلیت و تبریک بسنده می کنید.