پیام تبریک معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان به مناسبت روز گردشگری
پیام تبریک معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان به مناسبت روز گردشگری

به گزارش خزرفوری رضا حسن پور، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان در پیامی روز گردشگری را تبریک گفت. در این پیام آمده است: امروزه صنعت گردشگری، در تمام جهان یکی از مولفه های اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی محسوب شده و بهترین منبع درآمد و ایجاد فرصت […]

به گزارش خزرفوری

رضا حسن پور، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان در پیامی روز گردشگری را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

امروزه صنعت گردشگری، در تمام جهان یکی از مولفه های اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی محسوب شده و بهترین منبع درآمد و ایجاد فرصت های شغلی برای کشورهای دنیا است و سال‌هاست که کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه برای تقویت صنعت توریسم و در نتیجه اقتصاد پایدار برنامه ریزی مدونی دارند.

این صنعت می تواند به عنوان پلی ارتباطی در ارتقای تعاملات، همزیستی مسالمت آمیز و درک متقابل فرهنگ ها و سنت ها و در نهایت نیل انسان به آرامش تاثیر گذار باشد.

سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، شعار روز جهانی گردشگری ۲۰۲۳ میلادی (۲۷ سپتامبر و برابر با ۵ مهر ۱۴۰۲) را «گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز» (Tourism and Green Investment) اعلام کرد و بر سرمایه‌گذاری بیشتر و هدفمند‌تر در سه حوزه افراد، سیاره زمین و رفاه، تاکید کرد.

ضمن سپاس از تمامی زحمات فعالین حوزه گردشگری بمنظور ارائه خدمات مناسب به تمامی مسافران و ‌گردشگران در طول ایام سپری شده ، روز جهانی گردشگری رابه همه فعالین، زحمت کشان ، انجمن های مردم نهاد، موسسات گردشگری ، سرمایه گذاران و کارشناسان حوزه گردشگری به خصوص در استان گیلان تبریک عرض می نماییم.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان