جمع آوری ۱۰۵ سرعت‌گیر در محورهای گیلان
جمع آوری ۱۰۵ سرعت‌گیر در محورهای گیلان

به گزارش خزرفوری مسعود کاظمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین روند حذف سرعتگیرهای غیر مجاز و غیر استاندارد در سطح محورهای استان گیلان، اظهار کرد: براساس آخرین آمار و اطلاعات ارسالی از سوی فرمانداری ها، تعداد ۸۲ رشته سرعت‌گیر و سرعت‌کاه فاقد مجوز و غیر ضرور در حوزه برون شهری و تعداد […]

به گزارش خزرفوری

مسعود کاظمی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آخرین روند حذف سرعتگیرهای غیر مجاز و غیر استاندارد در سطح محورهای استان گیلان، اظهار کرد: براساس آخرین آمار و اطلاعات ارسالی از سوی فرمانداری ها، تعداد ۸۲ رشته سرعت‌گیر و سرعت‌کاه فاقد مجوز و غیر ضرور در حوزه برون شهری و تعداد ۲۳ رشته در حوزه درون شهری جمع‌آوری شده است.

وی افزود: به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و کلیه فرمانداران ابلاغ شده که با جدیت نسبت به ادامه جمع‌آوری سرعت‌کاه‌های غیر ضرور و فاقد مجوز، همچنین استانداردسازی سرع‌کاه‌های موجود و نیز ترمیم و تسطیح سطوح آسفالت در محل تخریب سرعت‌کاه‌های جمع‌آوری شده، اقدام کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در ادامه به فرایند اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح فومن اشاره کرد و گفت: پل تقاطع مذکور از هر طرف دو دهانه دارد که جمعا چهار دهانه می‌شود و طی سنوات گذشته دو دهانه آن انجام شده است.

کاظمی اضافه کرد: شرکت گوهررود گیلان به عنوان پیمانکار، جهت تکمیل باقیمانده پروژه در مرحله تجهیز کارگاه است.

وی همچنین به فرایند ساماندهی و بهسازی لندفیل سراوان رشت اشاره کرد و افزود: پروژه ساماندهی دفنگاه سراوان پیشرفت ۷۲ درصدی دارد و کار در حال انجام است.

معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۷۸ درصدی ساماندهی دفنگاه تموشل لاهیجان، تاکید کرد: در خواچکین خمام نیز پایه‌های سوله پردازش زباله نصب شده و در حال خرید و اجرای سقف هستیم.

کاظمی با بیان اینکه کارخانه بازیافت خمیران بندرانزلی هم در حال اجراست، متذکر شد: فاز اول ساماندهی دفنگاه زباله کشل آزادسرای آستانه اشرفیه هم پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصدی دارد و عملیات اجرایی آن در حال انجام است.