تحقق شعار رشت مرکز تجارت الکترونیکی کشور امکان‌پذیر است
تحقق شعار رشت مرکز تجارت الکترونیکی کشور امکان‌پذیر است

به گزارش خزرفوری مدیرکل پست گیلان در دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رشت: مدیرکل پست گیلان به وجود نخبگانی در حوزه آی تی در استان به ویژه شهر رشت اشاره کرد و گفت: با توجه به ساختارهایی که وجود دارد، تحقق شعار گیلان یا رشت مرکز تجارت الکترونیکی کشور امکان‌پذیر است.به گزارش مدیریت […]

به گزارش خزرفوری

مدیرکل پست گیلان در دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار رشت:

مدیرکل پست گیلان به وجود نخبگانی در حوزه آی تی در استان به ویژه شهر رشت اشاره کرد و گفت: با توجه به ساختارهایی که وجود دارد، تحقق شعار گیلان یا رشت مرکز تجارت الکترونیکی کشور امکان‌پذیر است.
به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، محمدحسین هوشنگی امروز پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲ به همراه محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیئت مدیره و رئیس شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در دیدار محمدحسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر و رحیم شوقی شهردار رشت در محل سالن جلسات شهرداری با اشاره به اینکه شهر رشت از گذشته شهر اولین ها بوده اظهار کرد: هوشمندسازی شهر از برنامه های مجموعه مدیریتی رشت است.
وی به همدلی و همراهی شورای اسلامی شهر با شهردار رشت در اجرای برنامه های توسعه شهری اشاره کرد و افزود: اجرای پروژه های طرح میثاق از دستاوردهای اولیه همراهی مذکور بوده که زیبنده مردم رشت است.
مدیرکل پست گیلان با بیان اینکه وجود ظرفیت های شهر رشت می تواند چشم انداز جدیدی در حوزه تجارت الکترونیکی رقم بزند، تصریح کرد: گیلان در خرید و فروش اینترنتی جزو پنج استان برتر کشور محسوب می شود.
هوشنگی به وجود نخبگان حوزه آی تی در گیلان به ویژه شهر رشت اشاره کرد و گفت: با توجه به ساختارهایی که وجود دارد، تحقق شعار گیلان یا رشت مرکز تجارت الکترونیکی کشور وجود دارد و به آن خواهیم رسید.
انتهای پیام/