نباید در مبارزه با فساد منفعل عمل کنیم
نباید در مبارزه با فساد منفعل عمل کنیم

به گزارش خزرفوری به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست شورای قضایی استان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان در سازمان بازرسی برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اهمیت و جایگاه سازمان بازرسی و لزوم تقویت این […]

به گزارش خزرفوری

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست شورای قضایی استان به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان در سازمان بازرسی برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اهمیت و جایگاه سازمان بازرسی و لزوم تقویت این نهاد افزود: همه سازمان ها باید با سازمان بازرسی همکاری کرده و در راستای رفع مشکلات گام بردارند.

وی یکی از ماموریت های مهم قوه قضائیه را پیگیری پرونده های مهم عنوان نمود و گفت: یکی از مصادیق پرونده های مهم شکایت های سازمان بازرسی است که موجب ارتقاء سلامت اداری خواهد شد و لازم است به فوریت رسیدگی شود.

رئیس شواری قضایی استان با اشاره به اینکه فساد خط قرمز دستگاه قضایی است تصریح کرد: همه باید در مبارزه با فساد و مفسدین عزمی جدی و راسخ داشته باشند و چنین پرونده هایی در داسرا و سازمان بازرسی با دقت و سرعت به اجرای حکم بینجامد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: نباید در مبارزه با فساد منفعل عمل کنیم و هر چه قدرتمند تر حاضر شویم آسیب ها و جرائم نیز کاهش خواهد یافت.