درخواست اعزام خبرنگار گیلانی به غزه
درخواست اعزام خبرنگار گیلانی به غزه

به گزارش خزرفوری بسمه تعالی مدیرکل محترم ارشاد اسلامی گیلانجناب آقای طاهری رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۲۲/۰۸/۱۳۸۰ درباره خبرنگاران فرموده‌اند:اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، […]

به گزارش خزرفوری

بسمه تعالی

مدیرکل محترم ارشاد اسلامی گیلان
جناب آقای طاهری

رهبر معظم انقلاب در تاریخ ۲۲/۰۸/۱۳۸۰ درباره خبرنگاران فرموده‌اند:
اگر زحمات شما نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود. شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید. بدون این دوربین‌ها، قلم‌ها و دلسوزی‌های شما برای تهیه و تنظیم اخبار و مطالب، این کارهای ما مثل یک چیزهای تثبیت نشده است.
سلام علیکم
احتراما به استحضار میرساند اینجانب امیر کاظمی فتلکی فرزند جواد از سال ۱۳۹۲ در پایگاه خبری خزر آنلاین که یکی از رسانه های خبری اصولگرای استان گیلان می باشد اول به عنوان خبرنگار سپس به عنوان سردبیر فعالیت خود را آغاز کره ام و تا کنون که مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری دیگری نیز به نام خزر فوری می باشم به مدت ۱۰ سال است که کار خبری انجام میدهم،در طول حضورم چه به عنوان خبرنگار چه به عنوان سردبیر یا مدیر مسئول همیشه تلاش کرده ام تا بتوانم اخبار درست و نوبت اول را به گوش مخاطب برسانم به حدی که سال گذشته در جریان شلوغی های زن زندگی ازادی بالغ بر ۱۰۰ هزار مخاطب از پایگاه خبری اینجانب بازدید می کردند تا بتوانند روایت درست اخبار را در سطح استان گیلان خوانده باشند. حال که رژیم اشغالگر قدس دست به جنایات عجیبی زده و شبکه های معاند در استان به جد فعالیت می کنند تا جای ظالم و مظلوم را عوض کنند بر خود واجب دیدم عطف به فرمان رهبری در خصوص روایت درست از وقایع و گفته های وزیر محترم ارشاد مبنی بر اعزام خبرنگار به غزه آمادگی خود را جهت اعزام به مناطق جنگی غزه و دیگر جبهه های حق علیه باطل اعلام دارم و از شما عاجزانه تقاضا دارم تا مقدمات حضورم را فراهم آورید.
شایان ذکر است اینجانب به زبانهای عربی و انگلیسی و اصول خبرنگاری چند رسانه ای و امدادگری مسلط می باشم.

با سپاس فراوان
امیر کاظمی فتلکی