توسعه سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیاردی برای تولید کولر گازی و رادیاتور در گیلان
توسعه سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیاردی برای تولید کولر گازی و رادیاتور در گیلان

به گزارش خزرفوری تیمور پورحیدری ضمن بازدید از خطوط تولید جدید شرکت ایران رادیاتور اظهار داشت: کیفیت محصولات سرمایشی و گرمایشی گیلانی تحسین برانگیز است و قابل رقابت با محصولات خارجی می‌باشد. وی با گلایه از اینکه برخی تبلیغات منفی علیه محصولات داخلی وجود دارد، افزود: خوشبختانه محصولات صاحب نام گیلانی امتحان خود را پس […]

به گزارش خزرفوری

تیمور پورحیدری ضمن بازدید از خطوط تولید جدید شرکت ایران رادیاتور اظهار داشت: کیفیت محصولات سرمایشی و گرمایشی گیلانی تحسین برانگیز است و قابل رقابت با محصولات خارجی می‌باشد.

وی با گلایه از اینکه برخی تبلیغات منفی علیه محصولات داخلی وجود دارد، افزود: خوشبختانه محصولات صاحب نام گیلانی امتحان خود را پس داده است و انتظار می‌رود از محصولات چنین شرکت‌های با سابقه و معتبر از سوی مردم حمایت شود.

مدیر کل صمت گیلان اضافه کرد: وجود کالاهای قاچاق ضربه جدی به محصولات و تولیدات داخل وارد می‌کنند هرچند سامانه جامع تجارت جهت رهگیری این کالاها می‌باشد و تا حد زیادی موفق بوده و با این همه این اوصاف به عنوان مثال محصول کولر گازی این شرکت از لحاظ قیمت و کیفیت با محصولات قاچاق خارجی رقابت دارد باز هم از وجود کالای غیرمجاز و قاچاق آسیب می‌بیند.

تیمور پورحیدری طی بازدید از خط تولید کولر گازی افزود: محصول جدید این شرکت یعنی کولر گازی ایستاده در ظرفیت‌های ۳۶.۴۸ و ۶۰ هزار در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد.

مدیر کل صمت گیلان با گلایه برخورد برخی نهادها در مواجهه با چنین شرکت‌های بزرگی تصریح کرد: فعالیت و پویایی شرکت‌های بزرگی همچون ایران رادیاتور ضامن فعالیت سایر شرکت‌ها می‌تواند باشد به عنوان مثال یک شرکت با ۷۰ نفر اشتغال یکی از قطعات پکیج دیواری را تولید می‌نماید و شرکت دیگر ۴۰ درصد ظرفیت تولید خود را به تولید برخی محصولات پلاستیکی این شرکت اختصاص داده است و همچنین ۵ شرکت کارتن‌سازی و یک شرکت پالت‌سازی محصولات خود را به ایران رادیاتور جهت بسته‌بندی محصولات آن ارسال می‌کنند.

دکتر پورحیدری خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان از سال گذشته آغاز گردیده است و در چند ماه آینده شاهد راه اندازی طرح توسعه این طرح جدید با اشتغال ۱۰۰ نفری خواهیم بود.