کنگره ملی شهدای گیلان باید به دور از جهت گیری سیاسی باشد
کنگره ملی شهدای گیلان باید به دور از جهت گیری سیاسی باشد

به گزارش خزرفوری سردار حمید دامغانی در نشست هماهنگی برگزاری دومین کنگره شهدای گیلان اظهار کرد: برپایی نمایشگاه‌های محتوایی، بازخوانی عملیات و رزمایش‌ها و بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی در کیفیت بخشی و ماندگاری اجلاسیه‌های شهرستانی کنگره ملی شهدای گیلان تأثیرگذار است. وی با اشاره به اهمیت مردمی برگزار شدن دومین کنگره شهدای گیلان و […]

به گزارش خزرفوری

سردار حمید دامغانی در نشست هماهنگی برگزاری دومین کنگره شهدای گیلان اظهار کرد: برپایی نمایشگاه‌های محتوایی، بازخوانی عملیات و رزمایش‌ها و بهره گیری از ظرفیت‌های مردمی در کیفیت بخشی و ماندگاری اجلاسیه‌های شهرستانی کنگره ملی شهدای گیلان تأثیرگذار است.

وی با اشاره به اهمیت مردمی برگزار شدن دومین کنگره شهدای گیلان و ایجاد وحدت در استان افزود: اجرای برنامه‌ها می‌بایست با برنامه ریزی و اثرگذاری باشد.

سردار دامغانی، برپایی نمایشگاه آثار رسانه‌ای و مکتوب را یکی دیگر از عوامل اثرگذار در دومین کنگره شهدای گیلان دانست و تصریح کرد: با همراهی دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت اقشار مختلف مردم و محلات، می‌توانیم ماندگاری کنگره شهدا را افزایش دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه کنگره ملی شهدا باید به دور از جهت گیری سیاسی باشد، افزود: برای تقویت انسجام و وحدت رویه در برگزاری دومین کنگره ملی شهدا، استفاده ازظرفیت‌های حداکثری مردم نقش بسزایی دارد.

وی همچنین، از تنظیم و ارائه برنامه‌های اجرایی کمیته‌ها، و نیز ارسال آن‌ها به دبیرخانه کنگره ملی شهدا گیلان برای هرچه بهتر برگزار شدن دومین کنگره ملی شهدای در استان خبر داد.

گفتنی است، اجلاسیه دومین کنگره‌ی ملی سرداران، امیران و ۸ هزار شهید استان گیلان، سیزدهم و چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۳ در رشت برگزار شود.