کشف ۵۰ تن برنج احتکار شده در لاهیجان
کشف ۵۰ تن برنج احتکار شده در لاهیجان

به گزارش خزرفوری سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه احتکار کالا و عدم عرضه آن ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند، اظهار کرد: پلیس با محتکران برخورد قاطع و قانونی می‌کند. وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی لاهیجان با اشرافیت اطلاعاتی و […]

به گزارش خزرفوری

سردار عزیزالله ملکی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه احتکار کالا و عدم عرضه آن ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند، اظهار کرد: پلیس با محتکران برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی لاهیجان با اشرافیت اطلاعاتی و پس از انجام تحقیقات نامحسوس از احتکار مقدار زیادی برنج داخل انباری در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شده و این مکان را مورد شناسایی قرار دادند، افزود: پلیس با هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حکومتی به آدرس محل مورد نظر اعزام شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۵۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از این انبار خبر داد و با اعلام اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کردند، گفت: در این خصوص متهم ۶۷ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار تعزیرات حکومتی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی و به خصوص کسانی که کالاهای اساسی را به برای افزایش قیمت و دریافت سود بیشتر احتکار می‌کنند در دستور کار پلیس قرار دارد.