راهداری رودبار فقط وعده و وعید می‌دهد/وضع بد راهها ارتباط بخش‌های مهم شهرستان را مختل می‌کند
راهداری رودبار فقط وعده و وعید می‌دهد/وضع بد راهها ارتباط بخش‌های مهم شهرستان را مختل می‌کند

به گزارش خزرفوری مجید هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: ۷ کیلومتر از جاده جیرنده به سمت داماش که چندین بخش را به هم مرتبط می‌کند، صد در صد تخریب شده و نیاز به بازسازی دارد. این جاده وضعیت بسیار نامطلوبی دارد و اهالی برای رفت و آمد در این جاده با […]

به گزارش خزرفوری

مجید هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، گفت: ۷ کیلومتر از جاده جیرنده به سمت داماش که چندین بخش را به هم مرتبط می‌کند، صد در صد تخریب شده و نیاز به بازسازی دارد. این جاده وضعیت بسیار نامطلوبی دارد و اهالی برای رفت و آمد در این جاده با مشکل جدی روبه رو هستند و از شرایط موجود بسیار ناراضی و گلایه‌مندند.

وی ادامه داد: این جاده تقریباً سه بخش خورگام، عمارلو، مرکزی و حتی بخش دیلمان سیاهکل در شهرستان رودبار را به هم وصل می‌کند و در مواقعی که در جاده‌های اصلی با پیک ترافیک مواجه هستیم، بخش قابل توجهی از آمد و شدهای مسافران از این جاده صورت می‌گیرد که البته با چنین وضعیتی دیگر امکان تردد عادی و روان مسافران وجود ندارد.

هاشمی افزود: در برخی از نقاط این جاده خرابی و برآمدگی‌ها به ارتفاع ۵۰ الی ۶۰ سانتی متر می‌رسد و در برخی نقاط انگار زلزله آمده و جاده را تخریب کرده است که تردد را برای اهالی سخت و خودروهای شان را دچار نقص فنی کرده است.

وی با گلایه از بی‌توجهی مسئولان به این جاده گفت: به وضعیت جاده رسیدگی نمی‌کنند و کسی فریاد رس مردم منطقه نیست. به عنوان نمونه ما به نمایندگی از مردم منطقه مکرراً از اداره راهداری شهرستان رودبار خواسته‌ایم که به وضعیت جاده رسیدگی کنند اما جز وعده و وعید حرفی نشنیده‌ایم.

رئیس شورای روستای داماش ادامه داد: حدود یک کیلومتر از این جاده خاکی است که چندین سال است مسئولان استانی و شهرستانی وعده داده‌اند که آن را آسفالت بکنند اما هنوز عملی نشده است.

2
1
4