صندلی های خالی و ماشین موز سهم کامران میرزایی از معارفه
صندلی های خالی و ماشین موز سهم کامران میرزایی از معارفه

به گزارش خزرفوری شهرستان رودبار که در اغلب آمار ها از قبیل تامین آب شر ،مساحت وغیره جز اولین های استان می باشد . می توان گفت قلب این شهرستان جایی جز شهر رودبار نیست که تکیه زدن بر کرسی مدیریت شهری در این شهر کار بزرگانی چون پیران رخ بخشداری رحمت آباد،حبیبی با معاونت […]

به گزارش خزرفوری

شهرستان رودبار که در اغلب آمار ها از قبیل تامین آب شر ،مساحت وغیره جز اولین های استان می باشد .

می توان گفت قلب این شهرستان جایی جز شهر رودبار نیست که تکیه زدن بر کرسی مدیریت شهری در این شهر کار بزرگانی چون پیران رخ بخشداری رحمت آباد،حبیبی با معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان ،عطایی که خود یکی از مدیران ارزشمند کلانشهر رشت می باشند بوده پس نمی توان به راحتی هر کسی را بر این منصب گمارد.

امروز در حالی مراسم معارفه شهردار جدید رودبار برگزار شد که دست پاچگی عجیبی در برنامه ریزی این مراسم به چشم می خورد کامران میرزایی در حالی شهردار رودبار شد که از پنج عضو شورا فقط ۲ عضو شورا در مراسم حضور داشتن و دیگر اعضای شورای حتی به این مراسم دعوت هم نشده بودن .

امروز صندلی های خالی شاید نشان دهنده ی این بود که مردم و مسئولین از این انتخاب دل خوشی نداشته باشند از همه مهم تر عدم حضور مدیر ارشد استانی بود که در سنوات گذشته حداقل معاون امور شهری به شهرستان می آمد تا شهردار را معارفه کند اما امروز به یک کارشناس بسنده شد و یا عدم حضور فرمانده محبوب انتظامی شهرستان رودبار که آن هم به حضور جانشین بسنده شده بود و یا در بزرگترین غیاب امروز می شود به عدم حضور فرمانده سپاه انقلابی شهرستان رودبار و یا حتی نماینده ی وی اشاره کرد.

شهر رودبار که مرکز سیاسی شهرستان رودبار است و تمامی ادارات در آن مستقر هستند این سوال برای مخاطب پیش می آورد چرا اغلب مدیران اداری هم جواب رد به حضور در این مراسم دادند؟ از حاشیه های این مراسم حضور کامیون حمل موز و بساط یک ماشین موز فروش در نزدیکی محل برگزاری این مراسم بود که یاد و خاطره ی ۲۰۰۰ کیلو موز فاکتور شده در زمان تصدی کامران میرزایی بر ریاست شورای شهر رودبار را زنده می کرد