تخطی از سرعت مطمئنه، قاتل جان راننده سواری در رشت شد
تخطی از سرعت مطمئنه، قاتل جان راننده سواری در رشت شد

به گزارش خزرفوری سرهنگ”امیر طالبی” با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۲۳:۳۰ روز ۲ آذر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در جاده لاکان روبروی دانشکده فنی خبر داد. که بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای بررسی موضوع به محل حادثه […]

به گزارش خزرفوری

سرهنگ”امیر طالبی” با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۲۳:۳۰ روز ۲ آذر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در جاده لاکان روبروی دانشکده فنی خبر داد. که بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری ریو به علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با تیر چراغ برق تصادف کرده. گفت: در این حادثه شدید متاسفانه راننده سواری ریو که مردی حدودا ۲۰ ساله بوده،  به علت شدت جراحات وارده در دم جان باخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اظهار داشت: کارشناسان پلیس علت تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه راننده سواری ریو تشخیص دادند.

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: آگاهی از خطرات می‌تواند کمک موثری در تصمیم گیری به موقع شما داشته باشد، همیشه با سرعتی حرکت کنید که در مواقع خطر به راحتی وسیله نقلیه را متوقف کنید، این شرایط قابل پیش بینی نبوده و هرموقع ممکن است پیش بیاید.