با مشارکت بالا در انتخابات، مجاهدت خود در راه خدا و انقلاب را به ثبت برسانیم
با مشارکت بالا در انتخابات، مجاهدت خود در راه خدا و انقلاب را به ثبت برسانیم

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) با بیان اینکه هر انتخابات یک رفراندوم در کشور است، گفت: دشمن همه عرصه‌ها و حضور مردم در انتخابات را رصد می‌کند و بایستی با مشارکت بالا در انتخابات، مجاهدت خود در راه خدا و انقلاب را به ثبت برسانیم.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ به گزارش گیل خبر سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) امشب در یادواره ۶۴۰ شهید والامقام شهرستان لنگرود در مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه موفقیت اسلام بدون مجاهدت در راه خدا میسر نیست، اظهار کرد: مستند این کلام سیره و روش پیامبران و ائمه اطهار است که در طول زندگانی خودشان، همه فکر و توان خود را برای مجاهدت در راه خدا گذاشته بودند.

وی با بیان اینکه نمی‌توان گفت کسی شهید شده ولی مقدمه شهید شدنش مجاهدت در راه خدا نبوده است، گفت: همه شهدا در دوران زندگی خود، تمام تمرکز خود را برای تلاش در راه خدا و کمک به مردم به کار گرفته بودند و خدا نیز آنان را خرید و شهیدشان کرد تا در پیشگاه خدا روزی بخورند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) با بیان اینکه مردم در طول انقلاب همواره پای کار انقلاب اسلامی بودند، افزود: امام خمینی هنرش این بود که همه بشریت امروز را متوجه حق و توحید کرد و با خدا آشتی داد و این یکی از کارهایی بود که امام کرد و مردم نیز به آن باور داشتند که موجب شد که حکومت چند هزار ساله پادشاهی کنار برود.

غیب پرور با بیان اینکه مردم در اوایل انقلاب با وجود همه مشکلات و فشارهای دشمن، در مقابل همه عالم ایستادند و هشت سال دفاع مقدس را رقم زدند، گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس دنبال درجه و رتبه و میز ریاست نبودند بلکه شهدا، سلوک و رفتارشان چیز دیگری بود که نهایت کارشان در دنیا، رستگاری و شهید شدن و روزی خوردن در پیشگاه خدا شد.

  • منبع خبر : https://gilkhabar.ir/492649