جلسه‌ای بین شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای انتخابات مجلس برگزار نشده است
جلسه‌ای بین شورای ائتلاف و جبهه پایداری برای انتخابات مجلس برگزار نشده است

رئیس شورای ائتلاف گفت: هنوز جلسه‌ای با آقای صادق محصولی برای انتخابات مجلس تشکیل نشده، اما درصدد هستیم که با دوستان مذاکره کنیم.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ غلامعلی حدادعادل، رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره اهداف این شورا برای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: شورای ائتلاف دو هدف دارد اول افزایش مشارکت و دوم به‌وجود آمدن یک مجلس انقلابی و کارآمد.

وی ادامه داد: امیدواریم هم مردم در پای صندوق‌های رای حضور باشکوه و عزت‌آفرینی داشته باشند و هم مجلسی تشکیل شود که به اصول انقلاب معتقد باشد و جهادگونه کار کند و با همکاری، همدلی و با ریل‌گذاری در مسیر کار دولت در خدمت مردم باشد.

رئیس دوره هفتم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شورای ائتلاف به تنهایی حزب نیست بلکه مرکزی است برای همه احزاب انقلابی تا با همکاری آن‌ها یک مجلس کارآمدی به‌وجود بیاید به همین‌ جهت عنوان ائتلاف به معنای دعوت از همه نیرو‌های خدمتگزار و همه تشکل‌هاست و ما سعی می‌کنیم این جامعیت فراگیر شود.

رئیس شورای ائتلاف درباره جلسه با دبیرکل جبهه پایداری گفت: هنوز جلسه‌ای با آقای صادق محصولی تشکیل نشده است، اما درصدد هستیم که با دوستان مذاکره کنیم و ان‌شالله به سوی وحدت گام عملی برداریم.

  • منبع خبر : https://www.yjc.ir/