سرنوشت سایت نفتی سردار جنگل دریای کاسپین در هاله ای از ابهام!
سرنوشت سایت نفتی سردار جنگل دریای کاسپین در هاله ای از ابهام!

به گزارش خزرفوری خزرفوری/ در حالی که بیش از دو سال از استانداری اسدالله عباسی در گیلان می گذرد اما سرنوشت سایت نفتی سردار جنگل دریای کاسپین در بلاتکلیفی کامل قرار دارد. سایتی که بهانه انتقاد چندین باره وی در دوران نمایندگی مجلس از مسئولان وقت کشوری و استانی شده بود. فی الواقع آیا اتهام […]

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ در حالی که بیش از دو سال از استانداری اسدالله عباسی در گیلان می گذرد اما سرنوشت سایت نفتی سردار جنگل دریای کاسپین در بلاتکلیفی کامل قرار دارد.

سایتی که بهانه انتقاد چندین باره وی در دوران نمایندگی مجلس از مسئولان وقت کشوری و استانی شده بود.

فی الواقع آیا اتهام بی تدبیری به مسئولان و استانداران وقت از زبان نماینده سابق رودسر را می توان به استاندار فعلی گیلان نسبت داد؟

صنعت نفت کشور در بیستم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۱ برای اولین بار، موفق به کشف نفت در محدوده سردار جنگل دریای خزر شد.

این میدان حاوی دو میلیارد بشکه نفت درجاست که حداقل میزان ۵۰۰ میلیون بشکه از این مقدار قابل برداشت است.

در یک نمونه از انتقادات نماینده سابق رودسر، عباسی در نشست خبری مجمع نمایندگان استان در سال ۹۵ با اشاره به کلنگ زنی سایت نفتی خزر و نیمه کاره ماندن ماندن آن اظهار داشت : “قرار بود ۲۹۰ هکتار زمین به این سایت نفتی اختصاص یابد اما به دلیل کم کاری استانداران سابق این کار صورت نگرفت و نتیجه این شده که طی ۴ سال دستاورد سایت نفتی خزر قطع تعداد زیادی درخت و نصب یک تابلو باشد.”

عباسی حتی در کسوت استانداری گیلان نیز روحیه انتقاد کردن دوران نمایندگی اش را فراموش نکرد و مسکوت ماندن بیش از ۲ دهه‌ای بهره برداری نفت و گاز خزر در شرق استان را ناشی از بی تدبیری دولتمردان قبلی دانست و پیگیری موضوع بهره برداری از نفت گاز خزر در گیلان را، برنامه خود در زمان کسب رأی اعتماد دولت به عنوان استاندار دانست.

آقای عباسی اگر ما را متهم به سیاه نمایی نمی‌کنید لطفا پاسخ دهید به جز چند انتقاد و یک دیدار با مدیرعامل شرکت نفت خزر، برای فعال شدن سایت نفتی سردار جنگل رودسر چه کردید؟

آیا اتهام بی تدبیری به مسئولان وقت از زبان نماینده سابق رودسر را می توان به استاندار فعلی گیلان نسبت داد؟

آقای استاندار از کارگروهی که برای فعال شدن سایت نفتی رودسر تشکیل دادید و قرار بود خبرهای خوشی به مردم داده شود چه خبر؟

آیا جنابعالی خلاف آنچه که خود را صادق الوعده نام گذاری کرده اید، واضع وعده های بی سرانجام نیستید؟

  • منبع خبر : https://gilkhabar.ir/493014