بازدید سرزده رییس کل دادگستری گیلان و معاونین ازدادگستری شهرستان رضوانشهر
بازدید سرزده رییس کل دادگستری گیلان و معاونین ازدادگستری شهرستان رضوانشهر

رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین قضایی از دادگستری شهرستان رضوانشهر بازدید کرد.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین قضایی از دادگستری رضوانشهر بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلان ضمن حضور در محاکم این شهرستان، دیدار چهره به چهره با کارکنان و مراجعین و بررسی پرونده های قضایی با قدردانی از زحمات قضات و کارکنان محاکم قضایی این شهرستان تصریح کرد: کارکنان دستگاه قضایی باید وظایف خود را به درستی انجام داده و در راستای جلب رضایت مردم گام بردارند.

رییس کل دادگستری استان گیلان در ادامه ابراز داشت: کار در دستگاه قضایی سخت و دشوار است، اما پرسنل خدوم دادگستری رضوانشهر تمام تلاش خود را در راستای رسیدگی سریع و با دقت به پرونده های قضایی مبذول می کنند تا از اطاله دادرسی پرهیز شده و رضایت همشهریان نیز حاصل شود.

این مقام ارشد قضایی خاطر نشان کرد: پرونده های معوق عامل مهم نارضایتی در بین مردم است که تسریع در رسیدگی ها باید در اولویت محاکم قضایی قرار گیرد.

وی در پایان حسب تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت های دستگاه قضایی برشمرد و افزود: همه باید به این امر مهم اهتمام داشته و شان و حرمت مراجعین را حفظ نمایند.

 شایان ذکر است بررسی پرونده های مهم، گزارش عملکرد توسط رییس و دادستان شهرستان از جمله محورهای بازدید امروز در رضوانشهر بوده است.

  • منبع خبر : https://gilkhabar.ir/493103