تشکیل اتاق وضعیت برای فعالیت‌های تبلیغی در دستور کار قرار دارد
تشکیل اتاق وضعیت برای فعالیت‌های تبلیغی در دستور کار قرار دارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی متناسب با زیست بوم منطقه تعریف شود، گفت: تشکیل اتاق وضعیت برای فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد علی نجفی گیلانی ظهر چهارشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: خادمی برای مردم گیلان باعث افتخار است.

مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به ظرفیت‌های تبلیغی، تمدنی و فرهنگی گیلان بیان کرد: گیلانی‌ها از صدر اسلام برای اعتلای دین تاکنون خون و دل‌ها خورده‌اند.

حجت الاسلام نجفی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در حوزه کار فرهنگی بیان کرد: مهندسی فرهنگی در کارهای فرهنگی و تبلیغی مورد تاکید است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی متناسب با زیست بوم منطقه تعریف شود، افزود: حل مسائل فرهنگی با کارهای نمایشی صورت نمی‌گیرد و باید در میدان عمل اقدامات مؤثر صورت گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مسائل فرهنگی تک بعدی و سطحی نگرانه نیست، گفت: تشکیل اتاق وضعیت برای فعالیت‌های تبلیغی و فرهنگی در دستور کار قرار دارد.

نجفی گیلانی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات اسلامی مجموعه برخورداری نیست، با تاکید بر لزوم تعامل و هم افزایی سایر مجموعه‌ها بیان کرد: اتصال و پیوند اراده‌ها، تفکرات، اندیشه‌ها و انگیزه‌ها در راستای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی بسیار اهمیت دارد.

وی با تاکید بر لزوم مقابله هوشمندانه با جنگ نرم دشمن اضافه کرد: مهندسی فرهنگی با ساز و کارهای جدید در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن اثرگذار است.

  • منبع خبر : mehrnews.com/x346f5